Російські баскетболістки - тріумфатори Чемпіонату Європи

Корреспондент.net, 8 жовтня 2007, 09:42
0
3

Жіноча збірна Росії виграла золоті медалі чемпіонату Європи з баскетболу, що завершився в Італії. У фінальному матчі, що відбувся в неділю в Кьєті, російські баскетболістки з рахунком 74:68 перемогли збірну Іспанії.

Перемога на ЧЄ-2007 також принесла жіночій збірні Росії путівку на Олімпійські Ігри 2008 року в Пекіні.

Підопічні Ігоря Грудина дуже сильно провели першу половину гри, і на велику перерву росіянки пішли, ведучи в рахунку з перевагою +20. Однак у третій чверті іспанки зіграли набагато активніше й почали методично скорочувати відставання.

У заключній десятихвилинці збірна Іспанії дібралася до суперниць на відстань у чотири очка, але в цей критичний момент росіянки знайшли в собі сили для нового ривка - +12 за дві з половиною хвилини до кінця зустрічі.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала лідерка збірної Іспанії Амалія Вальдеморо, що набрала 26 очок, але на останній хвилині зустрічі при +4 на користь росіянок не закинула з-під кільця, можливо, ключовий м'яч.

У складі російської команди 18 очок набрала Ілона Корстин, 14 балів накидала в кошик суперниць Тетяна Щегольова. В Ірини Осипової 12 очок й 7 підборів, Ольга Артешина відзначилася 11 очками.

У вересні на чемпіонаті Європи з баскетболу серед чоловічих команд збірна Росії також завоювала золоті медалі, обігравши у фіналі збірну Іспанії.