NHL: Урагани накрили Торонто

Корреспондент.net, 10 жовтня 2007, 10:21
0
4

У єдиному матчі ночі чемпіонату NHL Торонто на своєму льоду був розбитий Кароліною з рахунком 1:7. Такого приниження Мейпл Ліф Гарден не відчував уже давно. На льоду в Торонто була тільки одна команда - Кароліна.

Хоча дебют матчу налаштував канадських уболівальників на оптимістичний лад. На п'ятій хвилині господарі зразково розіграли більшість, і Брайан Маккейб із передач Матса Сундіна й Томаша Каберле закинув першу шайбу. Цей результативний пас для шведського форварда став 916-м очком, яке він записав на свій рахунок, граючи у формі Мейпл Ліфс.

А далі для господарів і їхніх уболівальників почався справній кошмар. Пройшло трохи більше двох хвилин, і Рід Брінд’Амор вивів на кидок Джастіна Вільямса, який не промахнувся. А перед самою перервою гості взагалі вийшли вперед.

У більшості з передач Рея Уітні й Метта Каллена вирізнився лівий крайній Кароліни Корі Штільман. У другому періоді Торонто спочатку спробував накрити суперника, але у відповідь одержав ще пропущені шайби. За кількістю кидків хокеїсти Кароліни перевершили суперника більш ніж удвічі - 13:6. Проте рахунок 1:4 ще залишав господарям льоду примарні надії на щасливий кінець, щоправда, при неабиякій частці удачі.

Але вже на другій хвилині третього канадський клен був остаточно переломлений Каролінськими Ураганами. Шайба, пропущена Скоттом Уолкером у більшості, зняла всі питання щодо імені переможця в цьому протистоянні. Голи Джефа Хемілтона й Еріка Стаала лише встановили остаточний рахунок на табло - 7:1 на користь Кароліни.

___________________________________

Торонто - Кароліна - 1:7 (1:2, 0:2, 0:3)

Голи: Маккейб (Сундін, Каберле), 04:21(1:0 - бол). Вільямс (Брінд’Амор), 06:46 (1:1). Штільман (Уітні, Каллен), 19:36 - (1:2). Кален (Штільман, Брінд’Амор), 31:41 (1:3). Уітні (Каллен, Уолкер), 37:23 (1:4). Уолкер (Коул, Вільямс), 41:35 (1:5). Хемілтон (Вільямс, Стаал), 45:07 (1:6). Стаал (Зайденберг, Штильман), 54:07 (1:7).