Мексиканський політик хитрощами виграв марафон

Корреспондент.net, 10 жовтня 2007, 11:57
0
4

Мексиканський політик Роберто Мадрасо, що в 2006 році балотувався на пост президента країни, позбавлений титулу переможця щорічного марафону в Берліні.

30 вересня Мадрасо виграв забіг у віковій категорії до 55 років, але через кілька днів з'ясувалося, що він значно скоротив дистанцію.

Організатори марафону проаналізували інформацію з мікрочіпу мексиканця, і виявилося, що він переборов 15-кілометровий відрізок дистанції за 21 хвилину. Світовий рекорд у забігу на 15 кілометрів дорівнює 41 хвилині й 29 секундам і належить кенійцю Феліксові Лімо.

Загальний час Мадрасо на берлінському марафоні (42 кілометра й 195 метрів) склав 2 години, 41 хвилину й 12 секунд. Зазначимо, що в червні політик брав участь у марафонському забігу в Сан-Дієго (США) і показав час 3 години, 44 хвилини й 6 секунд. Тоді мексиканець не був помічений ні в яких порушеннях.

У Мексиці інцидент із Мадрасо вже став популярним приводом для жартів. Зокрема, політику пригадали, що у своїй передвиборній кампанії в 2006 році він перевищив обмежений законодавством максимальний бюджет на десятки мільйонів доларів. Сам мексиканець пояснював це тим, що закладені в бюджет кампанії гроші в нього відібрали грабіжники, і він був змушений витрачати додаткові засоби.

Під час передвиборної гонки 2006 року опоненти політика використовували гасло "Ви вірите Мадрасо? Я теж ні!