Турки обіграли молодіжну збірну України

Корреспондент.net, 15 жовтня 2007, 01:04
0
5

Молодіжна збірна України в рамках відбіркового туру Євро 2009, 14 жовтня, на виїзді поступилася збірній Туреччини з рахунком 0:2.

Підопічні Олексія Михайличенка пропустили два м'ячі в другому таймі з інтервалом у дві хвилини. На 61-ій хвилині гол забив Шахін, а на 63-ій - Ердінг.

Туреччина: Ківрак, Учар, Осторун, Шам, Гюльселам, Топав, Озкан, Хурмаци (Гювен, 88), Бакбаль, Шахін (Еркін, 68), Ердінг (Келеш, 78).

Україна: Рибка, Дедечко (Прийомов, 82), Допілка, Чижов, М. Пашаєв, Мандзюк, Кравченко, Степаненко, Ярошенко (Лепа, 60), Олейник (Морозюк, 70), Антонов.

В іншому матчі групи 2 Ліхтенштейн на своєму полі був розгромлений Чехією — 0:4. У результаті українська молодіжка опинилася на третьому місці. У плей-офф молодіжного чемпіонату Європи виходять 10 переможців груп і чотири кращі команди серед тих, які посіли другі місця.