Давиденко знову тріумфіє на Кубку Кремля

Корреспондент.net, 15 жовтня 2007, 10:03
0
4

Російський тенісист Микола Давиденко здобув перемогу на щорічному турнірі Кубок Кремля.

У фіналі чоловічої частини змагань четвертий номер світового рейтингу взяв гору над французом Полем-Анрі Матьє - 7:5, 7:6 (11:9). Давиденко захистив титул переможця Кубку Кремля - 2006, вигравши турнір у другий раз поспіль, повідомляє офіційний сайт змагань.

Вигравши перший сет фінальної зустрічі, росіянин мав шанс не доводити другу партію до тай-брейку. При рахунку 5:4 у свою користь Давиденко подавав на матч, але впустив свою подачу. В 13-му геймі Матьє мав шанси виграти партію, але в підсумку російський тенісист із четвертого матч-бола оформив перемогу на турнірі.

На шляху до титулу чемпіона Кубку Кремля-2007 року Давиденко, переграв Жо-Виільфріда Тсонгу (Франція), Ніколаса Лапентті (Еквадор), Ігоря Андрєєва (Росія), Янко Типсаревича (Сербія) і Матьє.

У фіналі жіночої сітки турніру росіянка Олена Дементьєва в трьох сетах перемогла одну із кращих тенісисток світу американку Серену Вільямс - 5:7, 6:1, 6:1. Дементьєва виграла Кубок Кремля вперше в кар'єрі.