Українська молодіжка обіграла Ліхтенштейн

Корреспондент.net, 18 жовтня 2007, 14:59
0
6

Дубль Антонова і пізній гол Прийомова приносять перемогу українській молодіжці в Ліхтенштейні.

Після поразки від Туреччини Олексій Михайличенко змінив склад, поставивши з перших хвилин Шуста, Морозюка, Лепу і Прийомова. Українці полегшали і пошвидшали.

Весь перший тайм українці провели на половині поля супротивника, створили неймовірно багато небезпечних моментів, які ніяк не могли завершити голом. Дуже активно діяв дебютант команди Лепа. Він постійно зміщався зі свого флангу в центр, чим ставив у скрутне становище захисників супротивника.

За весь перший тайм господарі лічену кількість разів переходили центр поля, тоді як із сітки своїх воріт могли витягти не один м’яч. Гол вдалося забити, коли вже багато хто засумнівався в тому, що фортуна повернеться до команди Михайличенка обличчям. Антонов одержав м’яч на лінії штрафного майданчика, поборовся із захисником і потужно пробив у верхній кут - 0:1.

У другому таймі господарям вдалося трохи вирівняти гру, і навіть створити біля воріт кілька небезпечних моментів. Наприкінці організувати пристойний штурм господарям не вдалося, тоді як українці забили ще раз. Прийомов свій чудовий сольний прохід по лівому фланзі завершив точним ударом у далекий кут.

Таким чином, українська молодіжка зберігає шанси на вихід до фінальної частини Євро-2009.

Ліхтенштейн - Україна 1:3

Голи: Хаслер (75) - Антонов (45, 66), Прийомов (90+3)

Попередження: Ерне - Прийомов, Степаненко, Мандзюк, Антонов, Олейник

Ліхтенштейн: Бічер, Вогелі, Віллі, Рітцбергер, Бюхлер, Рештейнер, Бейдерман (Вогт, 83), Крістен (Батлінер, 62), Ерне, Бюхель, Спальт

Україна: Шуст, Допілка, Мандзюк, Чижов, Пашаєв, Морозюк (Ярошенко, 77), Степаненко, Кравченко (Олейник, 90), Лепа, Прийомов, Антонов.

За матеріалами: Football.ua