Масса завоював поул у Бразилії

Корреспондент.net, 20 жовтня 2007, 19:51
0
6

У суботу, 20 жовтня, відбулася кваліфікація автоперегонів класу Формула-1 у Бразилії. Найкращий час зміг показати бразильський гонщик Ferrari Феліпе Масса.

У першій кваліфікаційній сесії несподівано поступився Хеййкі Ковалайнен на Renault, показавши лише 17-ий час. Прекрасну швидкість продемонстрував Феліпе Масса на Ferrari, ставши найшвидшим гонщиком у стартовій кваліфікаційній сесії.

У боксах команди McLaren був помічений дворазовий чемпіон Формули-1 із британською командою Міка Хаккінен, яка приїхала підтримати свою колишню команду.

У вирішальній сесії бразилець продемонстрував неймовірну швидкість, поставивши найкращий час цього уїк-енду - 1:12:128.

Масса одержав свою перевагу на вирішальному кваліфікаційному колі, вигравши поул-позишн на своїй рідній трасі. Другу позицію на стартовій решітці займе основний претендент на чемпіонський титул, британець Льюїс Хемілтон. Услід за юним гонщиком стартувати будуть Кімі Райкконен і Фернандо Алонсо.