Київський Сокіл здолав аутсайдера

Корреспондент.net, 23 жовтня 2007, 14:42
0
4

Київський Сокіл упевнено переміг у першому матчі проти ступинського Капітана, що замикає турнірну таблицю дивізіону Захід вищої ліги відкритого чемпіонату Росії з хокею.

У першій 20-хвилинці кияни закинули три шайби без відповіді. У другій - обмінялися голами із суперником. І лише в заключному періоді господарі зуміли закинути на одну шайбу більше киян. При цьому Сокіл відрізнився в меншості. Підсумковий рахунок - 5:3 на користь українців.

Перемога вивела Сокіл з 24 очками після 13 матчів на шосте місце. На першому - воскресенський ХК Дмитров (34 очків, 15 матчів).

Капітан - Сокіл - 3:5 (0:3, 1:1, 2:1)

Шайби: Бірюков (31:23 більш.), (58:56 більш.), Абозін (56:56 більш.) - Зоткін (01:01), Дяченко (03:47 більш.), Бобровніков (04:16), Литвиненко (28:58), Яковенко (56:25 меньш.).