NHL: Голлівуд радіє

Корреспондент.net, 24 жовтня 2007, 11:52
0
3

У ніч із вівторка на середу, 24 жовтня, відбулися чергові матчі в Національній Хокейній Лізі.

Із шести зіграних матчів найрезультативнішою стала зустріч між Чикаго й Коламбусом, а от у матчі Піттсбург - Нью-Йорк Рейнджерс усе вирішила єдина шайба Євгенія Малкіна.

Сусіди по Центральному дивізіону Чикаго й Коламбус, швидше за все, розіграють між собою одну з останніх путівок у плей-офф, хоча й те, що вони не потраплять в олімпійський раунд, не стане великою несподіванкою для обох клубів.

Перший гол у матчі був забитий уже на початку третьої хвилини першого періоду - рахунок відкрив Рік Неш. Через двадцять три секунди Іржи Новотни подвоїв перевагу гостей, але на перерву команди пішли при рахунку 1:2 - одну шайбу відіграв Патрік Кейн.

На початку другої третини матчу той самий Новотни зробив рахунок 1:3, але господарі, які запекло опиралися, до вісімнадцятій хвилині зрівняли рахунок. Однак, спокій Жакетам на другій перерві забезпечив Сергій Федоров, що реалізував більшість за лічені секунди до закінчення другого періоду. Незважаючи на рахунок по кидках 6:5 на користь Чорних Яструбів, гостям удалося провести три шайби - не занадто переконливо виглядав у воротах Чикаго Микола Хабибуллін.

Сьогодні ж воротарську майстерність показав Марко-Андре Флері, голкіпер Піттсбург Пінгвінз, зігравши на нуль у матчі з Нью-Йорк Рейнджерс. Меллон Арена в Піттсбургу плескала молодому воротареві, що здатний стати цього року  тим, ким став для Баффало торік Райан Міллер.

Сильна воротарська лінія - основний козир у плей-офф, про яке марить місто сталеварів., Завдяки чудовій грі свого воротаря і Євгенію Малкіну в грі з  Нью-Йорк Рейнджерс господарі набрали три очка. Рейнджери не змогли розкрити ворота суперників у другій грі поспіль.

Бідолашні Дятли з Атланти гостювали в Торонто. У першій же атаці легенда Кленових Листів швед Матс Сундін з передачі Джейсона Блейка відкрив рахунок. Однак запал хазяїв досить швидко остудили Тобіас Енстрем і Ілля Ковальчук.

Другий період почався зі шквальних атак Торонто й Хал Гіл повторив успіх Сундина. Ближче до кінця другої третини матчу гості знову вийшли вперед - точний кидок на рахунку Ерика Перрена, але Микола Антропов зрівняв рахунок практично відразу.

У третьому періоді команди обмінялися уколами. Овертайм результативним не став, а в серії післяматчевих буллітів вирішальном став точний кидок Ковальчука. На його рахунку в матчі, крім переможного булліту й гола, дві результативні передачі, які зробили Іллю першою зіркою зустрічі.

____________________________________________

Піттсбург - Нью-Йорк Рейнджерс - 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Голи: Малкін (Уітні, Кросбі), 20:44

Торонто - Атланта - 4:5 Б (1:2, 2:1, 1:1, 0:0, 0:1)

Голи: Сундин (Дж. Блейк), 00:13 (1:0). Енстрем (Ковальчук, Перрен), 04:23 (1:1). Ковальчук (Т. Уайт), 19:23 (1:2). Гілл, 21:12 (2:2). Перрен (Хейдар, Стерлінг), 34:12 (2:3). Антропов (Дж. Блейк, Сундин), 36:19 (3:3 - бол).  Т. Уайт (Перрен, Ковальчук), 52:02 (3:4). Поникаровський (Сундин, Дж. Блейк), 59.50..

Чикаго - Коламбус - 4:7 (1:2, 2:2, 1:3)

Голи: Неш (Пеку), 01:18 (0:1). Новотни (Фрітше, Хейнсі), 02:41 (0:2). Кейн (Т. Рууту) 15:21 (1:2). Новотни (Брюл, Фрітше), 24:34 (1:3). Тоуес (Кейн, Вандермейер), 26:47 (2:3). Кейн (Рууту, Сибрук), 38:10 (3:3). Федоров (Неш, Виборни) 39:38 (3:4 -бол). Неш (Клешла, Пеку), 49:07 (3:5).  Жердев (Пеку, Клешла), 52:21 (3:6). Віснієвскі (Кейн, Рууту), 53:01 (4:6). 4-7. Толлефсен (Норрена), 57:55 (4: 7-мін).

Сент-Луїс - Анахайм - 4:2 (0:0, 3:2, 1:0)

Голи: Макдональд (Хаскінс, Кунітц), 21:37 (0:1). Ткачук (Карія, Маккі), 27:01 (1:1). Бойєс (Карія, Ткачук),  30:27 (2:1 - бол). Бойєс (Карія, Стемпняк), 36:46 (3:1 -бол), Мауерс (Перрі, Міллер), 37:38 (3:2). Карія (Ткачук), 59:27 (4:2).

Едмонтон - Колорадо - 2:4 (1:3, 0:0, 1:1)

Голи: Арнасон, 09:44, (0:1). Пеннер (Кольяно, Ганье), 12:02, (1:1). Глинка (Лайлс, Арнасон), 12:25, (1:2). Вольський (Фінгер, Сакік), 18:43, (1:3). Гілберт (Пеннер, Ганьє), 50:45, (2:3). Кларк (Гіт, Сміт), 59:42, (2:4 - п.в.).

Лос-Анджелес - Нешвілл - 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Голи: Каммальєрі (Блейк), 06:09, (1:0). Вишновскі (Негі, Блейк), 15:40, (2:0). Іванов (Армстронг, Прайссинг), 27:02, (3:0). Фролов (Негі, Стюарт), 30:01, (4:0 - бол.). Негі (О’Салліван, Фролов), 49:23, (5:0). Каммальєрі (Модрі, Вишновскі), 58:40, (6:0).