Шахтар не здобув перемогу в Мілані

Корреспондент.net, 24 жовтня 2007, 21:46
0
6

Ліга Чемпіонів. Група D. Третій тур. Мілан - Шахтар (Донецьк) - 4:1. Голи: Джилардіно (6, 14), Зєєдорф (63, 70) - Лукареллі (51).

Ліга Чемпіонів. Груповий етап. 3-й тур.

Мілан - Шахтар (Донецьк) - 4:1

Голи: Джилардіно (6, 14), Зєєдорф (63, 70) - Лукареллі (51)

Попередження: Брандао (20), Гаттузо (20)

Мілан. Сан-Сіро. Суддя: Медіна Канталехо (Іспанія)

Мілан: 16. Калач, 4. Каладзе, 8. Гаттузо, 10. Зєєдорф, 11. Джілардіно, 13. Неста, 19. Фаваллі, 21. Пірло, 22. Кака, 23. Амброзіні, 44. Оддо

Тренер: Карло Анчелотті

Шахтар: 30. П'ятий, 5. Кучер (Хюбшман, 17), 7. Фернандіньо, 8. Жадсон, 11. Ілсиньо, 18. Левандовський, 25. Брандао, 26. Рац, 27. Чигрінський, 33. Срна, 99. Лукареллі

Тренер: Мірча Луческу

6-а хвилина - Подача Пірло з правого кутового. Джілардіно з лінії воротарської в боротьбі з Левандовським пробиває головою - 1:0

Після розіграшу кутового Зєєдорф обіграв Ілсиньо, Джілардіно в боротьбі з Кучером забиває головою другий гол в наші ворота – 2:0

18-а хвилина - Лукареллі б'є з штрафного через стінку - Калач забирає м'яч

21-а хвилина - Лукареллі рветься в штрафну, але в боротьбі з Нєстой втрачає м'яч

23-а хвилина - Срна прострілює в штрафну - захисники Мілана виносять м'яч зі своєї штрафної

41-а хвилина - Ілсиньо справа обіграв Фаваллі, увірвався в штрафну і пробив в ближній кут - поряд з штангою

42-а хвилина - Могутній удар Оддо справа метрів з 16-ти - мимо

Другий тайм

51-а хвилина - Оддо помилився біля своєї штрафної. Брандау підхопив м'яч, Калач відбиває м'яч. Перший на м'ячі Лукареллі. І Крістіано вбиває м'яч у ворота Мілана -2:1

63-а хвилина - Кака тікає праворуч від Чигрінського, вривається в штрафну, б'є з гострого кута м'яч, відлітає в поле

Зєєдорф б'є з 20-ти  метрів  - 3:1

70-а хвилина - Зєєдорф б'є з правого кута,  м'яч від нашого захисника йде на кутовій. Навєс Пірло з кутового - Пятов кулаком виносить м'яч з штрафної. Зєєдорф б'є  - 4:1