Корреспондент.net, 26 жовтня 2007, 11:35
0
2

Більше половини команд NHL були задіяні в ніч із четверга на п'ятницю. Дев'ять зустрічей між командами кращої хокейної Ліги cdsnу - таке вечірнє меню заокеанського глядача.

Піттсбург - Торонто- 2:5 (1:0, 0:1, 1:4)

Голи: Кросби (Малкін, Реккі), 16:20 (1:0). Стін (Антропов, Стейджан), 30:18 (1:1). Тлусти (Стін, Кубіна), 41:45 (1:2). Тлусти (Кубіна, Тоскала), 42:20 (1:3). Т. Каберле (Стін, Сундин), 50:02 (1:4 - бол.). Девро (Антропов), 50:35 (1:5). Гончар (Кросбі, Малкін), 54:51 (2:5 - бол.)

У Піттсбургу місцеві Пінгвіни приймали Торонто. Перший період проходив у рівній боротьбі, але більш щасливими виявилися господарі - на 16-й хвилині з передачі Євгенія Малкіна вирізнився Сідні Кросби. У середині другої двадцятихвилинки Кленові листи зрівняли рахунок - гол забив Стин, якому асистував Микола Антропов.

Третій період матчу став бенефісом новачка гостей Іржи Тлусты. Протягом  35 секунд чеський хокеїст закинув дві шайби. "У першому ж матчі в NHL двічі вирізнитися - це фантастика. Я навіть і не мріяв про цьому", - сказав 19-річний Тлусти, обраний під 13-м номером на драфті 2006. За п'ять хвилин до кінця матчу результативним кидком відзначився Сергій Гончар. У підсумку з рахунком 5:2 перемогу святкували гості.

________________________________________

Бостон - Чикаго - 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

Голи: Кессел, 22:08 (1:0). Тоуз (Ланг, Джей. Уільямс), 25:13 (1:1 - бол.). Кессел (Э. Ференс), 34:09 (2:1). Метрополит (Аксельссон, А. Уорд), 47:08 (3:1)

Бостон на своїй площадці приймав Чорних яструбів із Чикаго. Перший період проходив з відчутною перевагою Ведмедів, але блискуча гра голкіпера гостей Миколи Хабібулліна не дозволила хазяям вирізнитися. У другій двадцятихвилинці Чикаго перехопив ініціативу, більш ніж у чотири рази перекидавши Бостон - 13:3.

Однак 2 з 3- х кидків Ведмедів виявилися результативними - дубль на рахунку Філа Кессела. Таким чином, господарі здобули перемогу - 3:1. Для Миколи Хабібулліна, що відбив 15 кидків з 18-ти, Бостон залишається нещасливим містом: російський голкіпер не перемагав там з 1996 року.

Нешвілл - Атланта- 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Голи: Смітсон (Легуанд, Зенон), 12:51 (1:0). Туту (Клейн, Ортмейер), 25:40 (2:0). Нікол (Легуанд, Туту), 59:28 (3:0 - п.в.)

Черговий невдалий матч провела Атланта. Цього разу  Дятли, що недавно змінили тренера, поступилися на виїзді Нешвіллу - 0:3. Ковальчук був одним із найактивніших у складі гостей - на рахунку росіянина 4 кидки по воротам Дана Елліса.

______________________________________________

Анахайм - Фінікс - 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Гол: Уеллер (Н. Капанен), 23:03 (0:1)

Продовжує розчаровувати своїх шанувальників Анахайм. У четвер чинний власник Кубку Стенлі поступився на своєму льоду Фініксу - 0:1. Ілля Бризгалов, що захищав ворота Качок не впорався лише з одним кидком із двадцяти.

_______________________________________

Хокей. NHL. Регулярний чемпіонат

Нью-Йорк Рейнджерс - Нью-Джерсі - 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Голи: Доус (Шенахен), 0:57 (1:0). Доус (Пруха, Дубинський), 56:07 (2:0 - бол.)

Тампа-бей - Філадельфія - 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)

Голи: Дж. Уорд (Куба, Главач), 6:50 (1:0). Б. Р\ічардс (К. Греттон, Главач), 9:27 (2:0 - бол.). Дж. Картер (Дауні, Дауні), 11:18 (2:1). Проспал (Б. Річардс, Лекавальє), 23:38 (3:1 - бол.). Набл (Дауні, Дауні), 43:46 (3:2). Миш. Уелле, 53:26 (4:2). Б. Річардс (Главач, Рейнджер), 58:49 (5:2 - п.в.)

Коламбус - Сент-Луїс- 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Голи: Болл (Новотни), 33:30 (1:0). Неш (Хейнсі, Виборни), 37:52 (2:0 - бол.). Новотни, 57:38 (3:0 - п.в.)

Едмонтон – Міннесота - 5:4 Б (2:0, 1:2, 1:2)

Голи: Хоркофф (Шмід, Торрес), 3:30 (1:0). Хемскі (Торрес, Хоркофф), 10:42 (2:0). Шеппард (Радівоєвич, Скоула), 26:36 (2:1). Хоркофф (Гребешков, Торрес), 27:22 (3:1 - бол.). П.-М. Бушар (Н. Шульц, М. Койву), 34:43 (3:2). Ролстон (Беланже, П.-М. Бушар), 42:16 (3:3). Хемскі (Хоркофф, Пеннер), 47:02 (4:3). Перріш (Уолц), 49:00 (4:4)

Вирішальний буллит реалізував Алеш Хемскі

Лос-Анджелес - Даллас - 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Голи:Лехтинен (Морроу, Рібейро), 16:05 (0:1). Уіллсі (Каммалери, Колдер), 30:00 (1:1). Фролов (Д. Армстронг, Р. Блейк), 41:40 (2:1).