NHL: Вирок Дятлів

Корреспондент.net, 31 жовтня 2007, 11:50
0
5

У ніч із вівторка на середу, 31 жовтня, відбулися чергові матчі в Національній Хокейній Лізі. Піттсбург у гостях зненацька обіграв Міннестоту, оборона якої в останніх іграх виглядає не так переконливо, як на старті чемпіонату. Атланта на виїзді переборола

Атланта на виїзді переборола Монреаль у серії буллітів.

Пінгвіни, що націлилися в плей-офф, почали грати лише в другому періоді. До цього, всю першу третину матчу, воротар гостей Дені Себерн крутився, як білка в колесі. Рахунок на двадцять четвертій хвилині відкрив Євгеній Малкін, що скористався точною передачею Сідні Кросбі. Стефан Вейлюкс зрівняв рахунок через три хвилини, але на другу перерву команди пішли при цифрах 1:2 на табло. Малкін знову вивів гостей уперед.

Третій період ознаменувався такою же кількістю голів, що вилилося в підсумкові 2:4. Хокейний центр Стейт оф хокі в Міннесоті оваціями проводив Сідні Кросбі - молода суперзірка повернувся сюди через три роки, з тих пір, коли він виступав тут на непрофесійному рівні.

Жахливий старт Атланти ще довго буде накладати сірий відбиток на їхні ігри. Чим довша смуга невдач Дятлів, тим складніше їм виходити на лід і показувати той рівень хокею, на який цілком може розраховувати команда Іллі Ковальчука й Маріанна Хосси.

Вигравши перший період по кидках 13:2, але, так і не зумівши пробити Кері Прайса, Дятли не опустили рук. Цього не трапилося навіть тоді, коли Олексій Ковальов нелогічно відкрив рахунок. Через п'ять хвилин Дятли вже вели в рахунку: Ерік Перрен відновив рівновагу, а В'ячеслав Козлов вивів гостей уперед. Все-таки, за дві хвилини до закінчення зустрічі Крястофер Хіггінс подарував Монреалю овертайм.

У додатковий час Канадці були ближче до перемоги, але Дятли протрималися. У серії буллітів на точний кидок Іллі Ковальчука Ковальов відповів промахом, і Атланта записала на свій рахунок такий рідкісний матч із позитивним результатом.

Перед початком зустрічі Канадці Роман Хамрлік, Брайян Смолінскі й Олексій Ковальов одержали срібні ключки. Гравці удостоїлися такої честі за тисячу матчів, зіграних в NHL.

Ігри в Едмонтоні традиційно складні для Детройта. От і цього разу очевидні фаворити чемпіонату вирвали перемогу лише за двадцять чотири секунди до закінчення основного часу матчу.

Фін Валтері Філппула з передачі Павла Дацюка пробив Дуейна Ролосона. Кращий гравець чемпіонату Хенрік Зетерберг забив і цього разу  не пішов із площадки без поповнення свого рахунку - швед забив свій десятий гол у сезоні.

__________________________________________

Міннесота - Піттсбург - 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)

Голи: Малкін (Кросбі, Мелоун), 23:30 (0:1). Вейє (Радівоєвич, М. Коїву), 26:14 (1:1). Малкін (Кросбі, Мелоун), 26:29, (1:2). Ролстон (М. Коїву, Бернс), 46:26 (2:2). Сикора (Кросбі, Гончар), 50:05 (2:3). Кросбі (Гончар, Малкін), 54:29 (2:4).

Монреаль - Атланта - 2:3 Б (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1)

Голи: Ковальов, 28:10, (1:0 - бол.). Перрен, 36:16 (1:1). Вяч. Козлов, 37:13 (1:2). Хіггінс (С. Коїву, Ковальов), 38:02 (2:2 - бол.).

Сент-Луїс - Фінікс - 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Голи: Бойєс (Карія, Ткачук), 45:52 (1:0). Зигоманіс (З. Михалек), 52:35 (1:1). Шострем (Врбата, Ганзаль), 57:02 (1:2).

Калгарі - Нешвілл - 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

Голи: Ігінла (Ленгкоу, Хуселіус), 03:59 (1:0 - бол.). Ломбарді (Ігінла, Танге), 21:40 (2:0). Хуселіус (Ленгкоу, Танге), 25:07 (3:0 - бол). Радулов (Сутер, Жидлицкі), 42:31 (3:1 - бол). Ністрем (Мосс, Ломбарді), 54:29 (4:1). Ігінла (Танге), 59:06 (5:1).

Едмонтон - Детройт - 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Голи: Зеттерберг (Ліндстрем, Рафалскі), 24:00 (0:1 - бол.). Стейос (Столл), 25:49 (1:1). Філппула (Дацюк), 59:35 (1:2).