Тренер Волині розповів про піжонів і монголів

Корреспондент.net, 31 жовтня 2007, 12:55
0
11

Головний тренер луцької Волині Віталій Кварцяний розповів про інцидент у матчі з харківським Геліосом і гру своєї команди в Першій лізі.

"Я претензій до футболістів по самовіддачі не маю, такий у них рівень майстерності, - сказав тренер Волині. - Дуже погано виконують задумане й запропоноване. У футболі є свої маленькі закони, регламенти, норми, якісь устави й порядки - і як в армії. Тренер говорить: штрафний б'є той-то, а тут цей оре. Ми завжди над цим працюємо".

Кварцяний поскаржився на злу долю, що спіткала його команду при виконанні 11-метрових штрафних ударів: "У перерві я запитав Алозі, чому він пішов бити пенальті. Я ж говорив, що Войтович повинен бити!

У роздягальні я ще раз повторив, що якщо буде ще один пенальті в другому таймі, то до точки піде Войтович. Але пробив Жадер! Взяв м'яч і нікому не віддав. Запитую: "Ти чого?" А він: "Так, я винуватий, хотів забити". Войтовичу говорю: "Юра, а ти чого? Чому м'яч не забрав? Якщо ще раз хтось не буде давати м'яч, бий у голову!

Ми весь час тренуємо пенальті. Жадер майже без розбігу забиває десять із десяти. Але я не думав, що ми знову не заб'ємо два із двох. Це просто якийсь цирк!"

На питання про те, що трапилося в перерві матчу Волині з Геліосом, Кварцяний роз'яснив ситуацію: "Тренери себе неправильно повели. І не тільки отут, а ще й раніше. Я коли наших налаштовував на гру, то говорив: "Як хочете, а цю команду ви зобов'язані переграти".

У нас і на зборах з ними виникали проблеми, коли Надеїн був тренером. Вони нахабні такі. Піжони! Жаль, що ми не перемогли, мене це сильно мучить. Тим більше що вони й отут себе неправильно поводили".

Кварцяний розповів про майбутнє для Волині матчі з бурштинським Енергетиком: "Там така команда - монголи бігають. Обіграєш його - він знову перед тобою, обіграєш - він знову отут. У минулому сезоні, коли була нічия - 2:2, я говорив своїм, щоб грали до кінця, тому що наші зупиняться, коли суддя свисне, а ті ще будуть бігати.

Якщо взяти їх півкоманди, я буду Гуллівером, хоча не можу похвалитися ростом. І от вони всі такі невисокі - бігають, заважають грати. Ну як з ними грати?"