Шевченко знову забиває

Корреспондент.net, 1 листопада 2007, 09:50
0
5

Чинний власник Кубка англійської ліги Челсі пробився у чвертьфінал розіграшу турніру, у драматичному двобої перемігши в четвертому колі на своєму полі Лестер з рахунком 4:3.

У складі лондонського клубу хет-тріком відзначився півзахисник Френк Лемпард, який під час відсутності травмованого Джона Террі вийшов на поле з капітанською пов"язкою, і один гол записав на свій рахунок капітан збірної України Андрій Шевченко.

Ще за п"ять хвилин до закінчення основного часу матчу команда Аврама Гранта програвала з рахунком 2:3, але ситуацію переломив Андрій Шевченко, якому вдався гарний далекий удар у верхній кут воріт гостей.

На другій доданій хвилині команда Романа Абрамовича вирвала перемогу - автором вирішального голу був записаний Лемпард, хоча однозначно складно сказати, хто торкнувся м"яча останнім.

В інших матчах 1/8 фіналу зафіксовані наступні результати: Ковентрі - Вест Хем - 1:2, Портсмут - Блекберн - 1:2, Шеффілд Юнайтед - Арсенал - 0:3, Тоттенхем - Блекпул - 2:0, Болтон - Манчестер Сіті - 0:1, Ліверпуль - Кардіфф Сіті - 2:1, Лутон - Евертон - 0:1.

Жеребкування чвертьфіналів відбудеться в суботу, 3 листопада.

Гол у ворота Лестера став для Андрія Шевченка другим поспіль за Челсі. У суботу, 27 жовтня, українець взяв участь у розгромі команди екс-шахтаря Елано Манчестер Сіті. До цього Шевченко забив лише півтора місяця тому у матчі Ліги Чемпіонів норвезькому Русенборгу.