NBA: Ніч овертаймів

Корреспондент.net, 1 листопада 2007, 10:55
0
4

Другий ігровий день регулярного чемпіонату NBA приніс масу цікавих драматичних розв'язок і перші в сезоні овертайми.

Індіана - Вашингтон - 119:110 (28:23, 20:22, 22:25, 33:33, OT 16:7)

І: Данліві - 25 + 12 підборів, Гренджер - 20 + 13 підборів, Тінслі - 20

В: Аренас - 34, Джеймісон - 27 + 16 підборів, Батлер - 19 + 11 підборів. Хейвуд - 10 + 13 підборів

Індіана, що грала проти Вашингтона без основних великих Троя Мерфі й Джермейна О’Ніла змогла здобути вольову перемогу. Баскетболісти Уізардс весь матч не могли піймати свій кидок - у середньому лише 35% кидків із гри досягли мети.

Індіана вела в рахунку 5 очок за 1:10 до кінця четвертої чверті, але спершу Антуан Джеймісон, а потім з фінальною сиреною Джилберт Арінас влученнями через дугу змогли перевести матч в овертайм. Пейсерс це не зломило, і в додатковій п'ятихвилинці вони забезпечили собі 8-очкову перевагу за 43 секунди до закінчення зустрічі.

Олексій Печеров через травму участі в матчі не брав.

Новий Орлеан - Сакраменто - 104:90 (29:24, 28:18, 30:19, 17:29)

Н: Пол - 22 + 12 передач, Стоякович - 19, Уест - 17, Чандлер - 15 + 13 підборів

С: Мартін - 25, Селмонс - 22,  Гарсіа - 17

Новий Орлеан вдома впевнено розібрався із знекровленої від травм і дискваліфікацій командою Сакраменто. Без своїх двох ключових гравців у захисті й нападі - Майка Біббі й Рона Артеста - баскетболісти Кінгс змогли показати зуби лише в четвертій чверті, коли результат матчу був уже ясний. На цьому матчі був присутній комісіонер NBA Девід Стерн, але завзятої боротьби на майданчику йому побачити не вдалося.

Торонто - Філадельфія - 106:97 (24:22, 34:28, 23:17, 25:30)

Т: Барньяні - 20, Бош - 16, Форд - 14 + 12 передач, Паркер - 13

Ф: Ігудала - 23, Корвер - 20, Міллер - 15

Торонто на рідному канадському паркеті приймало гостей з Філадельфії. Матч міг розглядатися як змагання в точності трьохочкових влучень - в очному протистоянні зійшлися визнані снайпери- дальньобійники Джейсон Капоно й Ентоні Паркер з боку господарів і Кайл Корвер з боку гостей.

Баскетболісти Репторс мали відчутну перевагу у ході матчу, але, ведучи в третій чверті 22 очка, умудрилися її розгубити. За 5 хвилин до кінця четвертої чверті розрив становив одне очка. У цей момент важливий трьохочковий з фолом забив Андреа Барньяні, а потім господарі закріпили перевагу, уникши нервової кінцівки.

Клівленд - Даллас - 74:92 (15:29, 19:25, 25:24, 15:14)

К: Ілгаускас - 17 + 18 підборів, Гуден - 12 + 10 підборів, Джеймс - 10

Д: Террі - 24, Стекхаус - 17, Новіцкі - 15

Даллас, граючи без дискваліфікованого Джоша Ховарда, зміг з незвичайною легкістю розправитися з недавнім фіналістом NBA Клівлендом. Лідер господарів Леброн Джеймс був не схожий сам на себе, реалізувавши лише два з 11 кидків із гри й забивши тільки 60% штрафних кидків. Маверікс спокійно контролювали хід матчу, не давши ні єдиного шансу баскетболістам Кавальєрс відігратися. Трибуни справедливо освистали хазяїв за бляклу гру.

Мемфіс - Сан-Антоніо - 101:104 (26:23, 26:29, 30:27, 19:25)

М: Газоль - 22, Стаудмайр - 18, Гей - 16, Міллер - 11 + 10 підборів

С: Жинобілі - 30, Данкан - 17, Паркер - 17

Аутсайдер минулого сезону Мемфіс дав бій чемпіонові Асоціації Сан-Антоніо. 16 раз у матчі мінявся лідер, господарі люто билися, ні в чому не поступаючись знаменитим суперникам. 46 трьохочкових кидків на двох при майже 50% точності, нарівно по 42 підбори - обидві команди заслуговували перемоги, але досвід і холоднокровність Мане Жинобілі в кінцівці зустрічі зіграли вирішальну роль. Атакуючий захисник Сперс, як і в грі проти Портленда, забезпечив на останніх секундах трьохочкову перевагу своїй команді й сам же удержав його, реалізувавши численні штрафні наприкінці  матчу.

Орландо - Мілуокі - 102:83 (24:24, 24:22, 35:16, 19:21)

О: Льюїс - 26 очок, Туркоглу - 24, Ховард - 18 + 12 підборів, Нельсон - 10

М: Редд - 25. Сіммонс - 18

Матч між Орландо й Мілуокі був цікавий дуеллю снайперів - Рашарда Льюїса з боку господарів і Майкла Редда з боку гостей. Льюїс виявився трохи точнішим, плюс солідну підтримку йому зробив Хедо Туркоглу.

У Мілуоки Десмонд Мейсон і Мо Уільямс атакували кільце суперника з досить низьким відсотком (27% на двох). Крім того, невдало ввійшов у гру Чарлі Віллануева. Двайт Ховард домінував під щитами, зробив дабл-дабл і 7 блокшотов, тим самим, зробивши вирішальний внесок у переконливу перемогу Меджик 102:83.

Нью-Джерсі - Чикаго - 112:103 (25:21, 31:20, 18:32, 22:23, OT 16:7)

Н: Джефферсон - 29 + 10 підборів, Картер - 24. Райт - 21, Кідд - 7 + 8 підборів + 13 передач

Ч: Гордон - 27, Денг - 22 + 12 підборів, Хайнріх - 14

Нью-Джерсі ледь не впустили перемогу над Чикаго. Ведучи до великої перерви 15 очок, баскетболісти Нетс, у складі яких у нинішньому матчі виділялися Річард Джефферсон і Джейсон Кидд, дозволили Буллс ліквідувати цей розрив протягом  усього однієї чверті.

Бен Гордон став головним виконавцем у завершальній стадії атак гостей під час цього ривка. У четвертій чверті лідери господарів неприпустимо часто промахувалися, але гравець запасу Антуан Райт набрав у цей відрізок 14 очка, дозволивши Нью-Джерсі мати перевагу в кінцівці. Чикаго героїчним зусиллям зрівняло рахунок, а Гордон мав навіть можливість трьохочковим майже з фінальною сиреною принести перемогу гостям, але змазав.

Бен Уоллес не зміг закинуте м'яч у кільце після підбору в нападі й для з'ясування переможця потрібен був овертайм. У додатковій п'ятихвилинці Нетс зусиллями Джефферсона й Вінса Картера змогли дотиснути суперника. Екс-киянин Віктор Хряпа участі в матчі не брав.

Денвер - Сіетл - 120:103 (35:31, 24:27, 27:23, 34:22)

Д: Ентоні - 32, Айверсон - 25 + 14 передач, Клейза - 18, Нахера - 14, Діаварра - 12

С: Уілкинс - 21, Уэст - 19, Дюрант - 18, Уілкокс - 14

У заключному матчі дня відбувся дебют в NBA зоряного новачка Сіетлу Кевіна Дюранта. Баскетболісти Суперсонікс зустрічалися в гостях з амбіційним Денвером, що уперше за довгий час мав абсолютно здоровий склад.

Матч проходив у рівній боротьбі - снайпери гостей Демьєн Уілкінс і Делонті Уест із високим відсотком атакували кільце. На початку четвертої чверті господарям вдалося довести свою перевагу до двозначної оцінки, незабаром розрив становив вже 20 очка, і результат матчу став ясним.