Українські шаблісти підкорюють Прагу

Корреспондент.net, 2 листопада 2007, 15:30
0
5

Українські шаблісти знову відзначилися золотом на Чемпіонаті Європи з фехтування серед юніорів, що проходить цими днями у столиці Чехії Празі.

Друге золото для України завоювала вчора команда українських шаблістів у складі Дмитра Пундика, Андрія Ягідки, Антона Кукси і Михайла Склонного.

Упевнено йшли до перемоги українські спортсмени: у 1/4 фіналу легко виграли в команди Великобританії (45:31), у півфіналі здолали збірну Росії (45:42) і у фіналі завоювали золото в угорців (45:39).

Лідер збірної Дмитро Пундик уже є власником золотої медалі першості Європи 2007 серед юніорів в особистому заліку.

Восьме місце в загальному заліку посіла команда українських рапіристок, що у 1/8 фіналу перемогла команду Молдавії (45:38), а у чверть фіналі поступилася француженкам (29:45).

За матеріалами: Національна федерація фехтування України