NBA: Селтікс не зупинити

Корреспондент.net, 5 листопада 2007, 11:37
0
6

Вечір з неділі на понеділок, 5 листопада, подарував уболівальникам кілька напружених боїв, результат яких вирішувався на останніх секундах. Свої переможні серії продовжили Бостон, Детройт, Шарлотт, Лос-Анджелес Кліпперс і Новий Орлеан.

Торонто - Бостон - 95:98 ВТ (14:23, 17:15, 24:28, 23:12, 17:20)

Т: Форд - 32 очка. Бош - 19+10 підборів. Капоно - 10

Б: Р. Аллен - 33. Гарнетт - 23+13 підборів. Пірс - 13

Бостон у драматичному трилері, що став репетицією бою за першість в Атлантичному дивізіоні, на виїзді здолав Торонто. Гості володіли ініціативою протягом  майже всієї гри, за винятком кінцівки четвертої чверті, коли баскетболісти Репторс зрівняли рахунок. Один з лідерів Бостона Пол Пірс мав можливість принести перемогу своїй команді, але промахнувся, і матч перейшов в овертайм.

Гра була низькорезультативною - за 48 хвилин команди набрали лише по 78 очок, але в овертаймі компенсували свої промахи. Гості грали без свого головного тренера  - у Дока Ріверса помер батько й на лаві його заміщав асистент Том Тібодо, який 17 років пропрацював  помічником тренера в Селтікс.

У додатковий час Торонто знову програвало по ходу, але триочкове влучення Форда за 4,4 секунди до сирени знову зрівняло рахунок - 95:95. Цього разу Рей Аллен - впевнено реалізував кидок через дугу, принісши Селтікс другу перемогу поспіль.

Кліпперс - Сіетл - 115:101 (25:21, 27:31, 26:24, 37:25)

К: Маггетті - 27. Томас - 20. Моблі - 17

С: Дюрант - 24+8 підборів. Уілкінс - 22. Уілкокс -17+9 підборів

Сіетл у черговий раз провалився в четвертій чверті, хоча до цього боровся на рівні з Лос-Анджелес Кліпперс. Господарі зробили вирішальний ривок 16:6 у заключній чверті, багато в чому завдяки точним влученням через дугу. Особливо постарався Тім Томас, який протягом  хвилини закинув три із трьох трьохочкових. Третя поразка поспіль - найгірший старт Суперсонікс із часів сезону 1985-86.

Нью-Йорк - Міннесота - 97:93 (21:28, 33:22, 21:23, 22:20)

Н: Кроуфорд - 24 очка. Марбері - 17. Рендольф - 15+10 підборів

М: Гомес - 19. Джефферсон - 16+12 підборів. Сміт - 14

Нью-Йорк вдома приймав Міннесоту. Гості впевнено почали матч, захопивши лідерство. Їхня перевага доходила до десяти очок в першій чверті. Вони атакували через дугу з відсотком за 50%, при цьому мали відчутну перевагу на підборах, де домінував Ел Джефферсон.

Але підопічні Айзеї Томаса змогли перехопити ініціативу в заключній чверті, повівши 89:81. Міннесота майже виправила положення, за 11 секунд до сирени розрив становив тільки 3 очка. Але Антуан Уокер не влучив через дугу, а Зак Рендольф у відповідь реалізувала штрафний - перша перемога для господарів у цьому сезоні.

Майямі - Шарлотт - 88:90 (27:27, 21:28, 15:20, 25:15)

М: Хаслем - 18+10 підборів. ОНіл - 17+9 підборів. Девіс - 12

Ш: Річардсон - 29. Фелтон - 19. Окафор - 16+13 підборів.

Майямі, які так вдало позбулися вищезгаданого Уокера, не змогли вдома переграти аутсайдера минулого сезону Шарлотт. Гості виглядали стабільніше протягом  перших трьох чвертей, впевнено реалізуючи середні й далекі кидки в той час як у Хіт відсоток влучень явно залишав бажати кращого.

За 11 хвилин до кінця матчу поступалися на 16 очок - 65:81, а Шарлотт уже готувався святкувати перемогу. Однак така розслабленість призвела до ривка Майямі 21:5 і за хвилину до кінця рахунок був рівний - 86:86. Раймонд Фелтон і Джефф МакКінніс забили вирішальні штрафні кидки, а в Хіт вирізнився Удоніс Хаслем, хоча його кидок уже нічого не вирішував.

Детройт - Атланта - 92:91 (24:19, 21:29, 15:21, 32:22)

Д: Біллапс - 22. Хемілтон - 21. Максієлл - 15+8 підборів

А: Джо Джонсон - 23. М. Уільямс - 22. Сміт - 13+10 підборів.

Детройт вирвав перемогу в Атланти на останніх секундах. Гості мали гарні шанси на перемогу, але розгубили своє 9-очкову перевагу у ході третьої чверті, а в кінці дозволили Чонсі Біллапсу буквально наодинці вирішити результат двобою. Спершу Джарвіс Хейєс підібрав м'яч у нападі при рахунку 89:88 і переадресував його Біллапсу, на якому сфолили.

Після двох влучень із лінії штрафних Детройт повів 91:88. Але Джош Сміт у відповідній атаці був не за правилами зупинений Рашидом Уолласом при кидку через дугу й зрівняв рахунок з лінії штрафних. Але господарям все-таки  вдалося уникнути овертайму - на Біллапсі в черговий раз сфолили, і він реалізував один із двох штрафних, після чого пролунала фінальна сирена - третя підряд перемога Пістонс.

Фінікс - Клівленд - 103:92 (21:22, 17:23, 31:19, 34:28)

Ф: Неш - 30 + 10 передач. Меріон - 23 + 12 підборів. Діао - 16. Барбоса - 14

К: Джеймс - 27. Гуден - 22 + 14 підборів. Ілгаускас - 22 + 13 підборів

Лейкерс - Юта - 119:109 (25:21, 21:30, 35:31, 38:27)

Л: Брайант - 33. Фішер - 19. Байнум - 15. Фармар - 12. Уолтон - 10. Туриаф - 10

Ю: Дерон Уільямс - 26. Бузер - 23 + 12 підборів. Брюер - 15. Кириленко - 14. Окур - 13. Міллсап - 10

Перші домашні перемоги одержали Фінікс і Лос-Анджелес Лейкерс. Баскетболісти Санс грали без свого центрового Амаре Стадемайра, у якого запалилося коліно, і проте досить впевнено переграли переможця Східної конференції Клівленд.

Вирішальною стала третя чверть, коли Фінікс зміг перетворити 7-очкове відставання в 5-очкове лідерство. Лейкерс розправилися з Ютою в заключній чверті, коли Джордан Фармар на парі з Ендрю Байнумом змогли організувати міні-ривок 7:0.

Суперники невдало атакували через дугу (у середньому 20%), і все вирішувалося в боротьбі під щитом, де Байнум зміг переграти опонентів, забивши 6 з 7 із гри й зробивши 9 підборів. Його змінник Квейм Браун відзначився 4 блокшотами. Андрій Кириленко набрав 14 очка й зробив 4 підбори, але Юта не змогла наздогнати господарів в кінцівці й поступилася з різницею в 10 очка.

Денвер - Новий Орлеан - 88:93 (21:14, 28:34, 20:25, 19:20)