Шахтар - Мілан - 0:3

Корреспондент.net, 6 листопада 2007, 22:56
0
14

Ліга Чемпіонів. Група D. 4-й тур. Шахтар (Донецьк) - Мілан - 0:3. Голи: Індзагі (65, 90), Кака (72).

Ліга Чемпіонів. Груповий етап. 4-й тур

Шахтар (Донецьк, Україна) - Мілан (Італія) - 0:3

Голи: Індзагі (65, 90), Кака (72)

Попередження: Фернандіньо (45), Ільсіньо (45) - Гаттузо (20), Кака (33), Амброзіні (70)

Донецьк. РСЬК Олімпійський. 21:45

Арбітр: Пітер Вінк (Нідерланди)

Шахтар: Пятов - Хюбшман, Фернандіньо, Жадсон, Ільсіньо, Брандао, Рац, Чигрінський, Срна, Езерський, Лукареллі

Тренер: Мірча Лучеську

Мілан: Діда - Каладзе, Гаттузо, Зєєдорф, Джілардіно, Неста, Пірло, Кака, Амброзіні, Бонера, Сержіньо

Тренер: Карло Анчелотті

1-а хвилина - Матч почався

3-а хвилина - Навіс Пірло з штрафного - гірники вибивають м'яч на кутовій. Мілан розіграв кутовий. Удар Сержіньо з 25-ти метрів - Пятов на місці.

4-а хвилина - Срна прострілює справа в штрафну гостей. Брандао намагається зіграти на випередження, але не дістає до м'яча.

5-а хвилина - Після проходу Лукареллі і пасу в штрафну, Жадсон намагався прострілити уздовж воріт - м'яч від Гаттузо в аут.

6-а хвилина - Два кутових справа ідряд біля воріт Мілана.

8-а хвилина - Після гри рукою Пірло штрафною пробивав Рац, м'яч пролетів поряд із лівою від воротаря дев'яткою

12-а хвилина - Пірло накинув м'яч у нашу штрафну на Джілардіно.

20-а хвилина - Жовту картку Гаттузо отримує за розмови.

21-а хвилина - Швидка контратака Мілана - Хюбшман вибиває м'яч з-під ніг Кака в аут.

22-а хвилина - Навіс Сержіньо зліва. Удар головою Джілардіно в боротьбі з нашими захисниками - мимо воріт.

23-а хвилина - Чигрінський грає на випередження, б'є головою - прямо в голкіпера Мілана.

33-а хвилина - Жовта картка Кака за фол на Ільсіньо

34-а хвилина - Лукареллі двічі пробиває по комірах, але обидва рази м'яч потрапляє в захисників. Срна б'є з кута штрафний у дальній кут - Діда переводить м'яч на кутовій.

35-а хвилина - Пірло з штафного б'є прямо в руки Пятову

38-а хвилина - Срна прострілює в штрафну - захисники гостей вибивають м'яч. Фернандіньо б'є - м'яч бере на себе спина когось із гравців Мілана.

43-а хвилина - Кутовий біля воріт Шахтаря.

45-а хвилина - Фернандіньо отримує жовту картку.

Одну хвилину компенсує арбітр

45-а хвилина - Жовту отримує Іьлсіньо за розмови.

Перерва.

46-а хвилина - Другий тайм почався

46-а хвилина - Гострий пас Срни на лінію...  штрафний на Жадсона - бразилець не дотягується до м'яча.

50-а хвилина - Фернандіньо б'є низом з 24-х метрів - щільно із стійкою!

63-а хвилина - Заміна в Мілані: замість Джілардіно на поле виходить Індзагі

65-а хвилина - ГОЛ! Індзагі!

70-а хвилина - Попередження отримує Амброзіні

72-а хвилина - ГОЛ! Кака

73-а хвилина - Заміна в Шахтаря: Вілліан замість Раца.

77-а хвилина - Кастільо замість Лукареллі

79-а хвилина - Мальдіні виходить замість Зєєдорфа

80-а хвилина - Жадсон б'є майже з штрафної лінії - Діда ловить м'яч.

84-а хвилина - Заміна в Шахтарі: Гладкий замість Брандао, Брокки замість Сержіньо .

87-а хвилина - Гладкий прострілює уздовж воріт. Срна рветься до м'яча. Гаттузо чіпляє хорвата...