Динамо безсиле перед майстрами Манчестера

Корреспондент.net, 7 листопада 2007, 23:09
0
6

Ліга Чемпіонів. Група F. 4-й тур. Манчестер Юнайтед (Англія) - Динамо (Київ, Україна) - 4:0. Голи: Піке (31), Тевез (37), Руні (77), Роналдо (89)

Ліга Чемпіонів. Груповий етап. 4-й тур

Група F

МЮ (Англія) - Динамо (Київ, Україна) - 4:0

Голи: Піке (31), Тевез (37), Руні (77), Роналдо (89)

Попередження: Руні (19) - Ротань (31), Діакате (32)

Манчестер. Олд Траффорд. 21:45

Арбітр: Ян Вегерєєф (Нідерланди)

МЮ: Ван дер Сар (Кущак, 56) - Евра, Роналдо, Руні, Відіч, Каррік, Нані, Піке, Флетчер, Сімпсон, Тевес

Тренер: Олексій Фергюсон

Динамо: Шовковський - Ващук, Федоров, Діакате, Маркович, Каддурі, Гіоане, Корреа, Ротань (Рінкон, 46), Гусєв (Ребров, 46), Мілевський

Тренер в.о.: Олег Лужний

1-а хвилина - Матч почався

3-а хвилина - Корреа з 22 метрів б'є після пасу Гіоане - неточно. Перший удар завдали саме кияни

4-а хвилина - Пітримка від фанів-динамівців: "Вперед, Динамо! Ми з тобою"

5-а хвилина - Нані подає кутовий з лівого флангу, і Кріштіану Роналду завдає удар - вище воріт

7-10-а хвилина - Гра проходить у центрі поля

11-а хвилина - Кріштіано Роналдо завдає удару з штрафного, але поцілює в стінку, знову підбирає його і робить небезпечний пас у штрафну на Тевеса.

15-а хвилина - Корреа віддавав пас урозріз, але Мілевський на нього не зреагував

18-а хвилина - Руні в штрафній віддавав м'яч під удар Роналду, але Федоров ліг під удар

19-а хвилина - Попередження у Руні

24-а хвилина - Після навісу Нані з кутового Каррік головою накидає м'яч - Шовоковський кулаками вибиває його

25-а хвилина - Нані знову подає кутовий - Ващук вибиває м'яч в аут

28-а хвилина - Флетчер завдає перший удар в штангу воріт - Шовковський упевнено забирає м'яч

31-а хвилина - ГОЛ!!!! Піке забиває після подачі Роналду, жовту картку отримав Ротань

32-а хвилина - Попередження отримує Діакате

33-а хвилина - Після подачі кутового Відіч не поцілив у ворота

37-а хвилина - ГОЛ! Тевез виходить наодинці з воротарем і спокійно прострілює ворота. 2:0

40-а хвилина - Після подачі Корреа з кутового Федоров не потрапляє по м'ячу у воротарській, Руслан б'є неточно. Перший небезпечний момент для Динамо

45-а хвилина - Каддурі виносить м'яч в аут

45+1-а хвилина - Перерва

46-а хвилина - Другий тайм

46-а хвилина - Рінкон замінив Гусєва, Ребров - Ротаня, у МЮ Кущак замінив ван дер Сара

50-а хвилина - Рінкон після пасу Мілевського завдає удар - Кущак затримує

51-а хвилина - Найнебезпечніший удар Тевеза низом - Шовковський відбиває його

56-а хвилина - Мілевський завдає удару з розвороту - рикошет, кутовий

59-а хвилина - Руні віддає під удар Тевезу, той обіграє Діакате, але Каддурі відбирає у нього м'яч

60-а хвилина - Кияни проводять гостру атаку, яку завершує Маркович, але з гострого кута б'є неточно, а Рінкон не встигає підхватити