NHL: Зла доля Детройта

Корреспондент.net, 12 листопада 2007, 14:32
0
5

Вночі з неділі на понеділок, 12 листопада, у Національній хокейній лізі відбулися два матчі регулярного чемпіонату. Детройт прилетів до Чикаґо в ролі лідера Західної конференції, програвши лише двічі цього сезону. Фаворит цілого чемпіонату міг би вважатися таким і в цьому матчі, але обидві сезонні поразки Червоні Крила зазанали саме від Чорних Яструбів.

Ніколай Хабібуллін, який цього року виступав однозначно нижче за свій рівень, у цій грі показав свій клас, зарівно, як і всі Яструби. Кілька разів на боці господарів був успіх, але багато в чому саме впевнена гра Чикаґо сприяла підсумковому результату, аніж хиби хокеїстів Детройта.

Гості змогли виграти лише третій період. Після другої перерви рахунок був 3:1 на користь господарів. Шайба Ніколаса Ліндстрема надихнула Детройт на останній штурм, але він виявився безуспішним. 3:2 - Чикаґо зупиняє Детройт і залишається найнезручнішим для Червоних Крил клубом.

Перше місце в Північно-західному дивізіоні напевно розіграють Колорадо і Міннесота. Найкраща атака дивізіону приймала найкращу оборону: в гостину до Лавин із Денвера завітали Дикуни з Міннесоти. Команди так само вже зустрічалися двічі цього сезону – перемогу здобували обидві.

Протистояння вийшло наполегливим і цього разу.  Забивши 2 голи, гравці Колорадо дещо розслабились і на другу перерву команди йшли з рахунком 3:2. Перерва виявилася надзвичайно доречною для господарів, які почали програвати Дикунам.

Проте, у третьому періоді Лавинам вдалося заморозити гру і закінчити її з позитивним для себе результатом - Войтек Вольськи зумів забити гол уже в порожні ворота. Прекрасний матч вийшов у другорічника Пола Штясни - на його рахунку голевий дубль і результативна передача.