Кубок УЛЄБ: БК Київ виходить у лідери групи

Корреспондент.net, 14 листопада 2007, 01:59
0
4

БК Київ вийшов у лідери групи в Кубку УЛЄБ, обігравши АСК Ригу.

Гра киян і рижан почалася на зустрічних курсах. БК Київ хотів приголомшити чемпіонів Латвії стартовим натиском, але, в результаті, майже всю першу чверть самі знаходилися в ролі тих, хто наздоганяють. Підсумком першої чверті стала нічия - 16:16.

Друга чверть почалася з чотирьохочкового відставання вовків, тому внесення зміни до складу - із стартової п'ятірки, яку рижани вже встигли вивчити, залишився лише Манучар Маркоїшвілі. З іншого боку Томо Махорич звернув увагу своїх підопічних на улюблені ігрові схеми гостей і розібрався з оптимальними кандидатурами на персональних опікунів. Маркоїшвілі не давав відпочити Бройлсу, а Маркус Фейсон узяв на себе Сандерса. В результаті гра зрівнялася, жодна з команд не могла відірватися від іншої більш, ніж на відстань одного точного кидка. А закінчилася перша половина феєричним кидком Пуха Джетера зі своєї половини поля, що зафіксував мінімальну перевагу господарів майданчика 41:40.

Так почалася і друга половина зустрічі. Досить вдало увійшов до гри Джошуа Девіс. Після підправленого ним м'яча і двох проходів Пуха Джетера БК Київ вперше в зустрічі відірвався на пристойні сім очок - 49:42 - і змусив Рамунаса Бутаутаса попросити тайм-аут. П'ять підряд набраних очків Артура Дроздова і його точна передача під кидок зверху Манучару Маркоїшвілі позначили загальний стартовий ривок БК Київ 15:2 і змусили наставника гостей знову скликати нараду. На цьому проблеми рижан не закінчилися - чітка гра в захисті призвела до того, що кільце киян ніяк не хотіло приймати м'ячі гравців АСК Рига. В результаті на четверту чверть кияни виходили з гандикапом у 13 очок - 61:48.

Вовки, спіймавши кураж, продовжили громити суперника і в завершальній чверті. Підсумкова упевнена перемога БК Київ вивела киян в одноосібні лідери групи.

Азовмашу в домашньому матчі не вдалося отримати перемогу над суперником у групі D - російським клубом Химки - ураження з рахунком 91:93.

Азовмаш (Україна) - Химки (Росія) - 91:93 (23:26, 31:22, 14:22, 23:23)

БК Київ - АСК Рига  - 79:67 (16:16, 25:24, 20:8, 18:19)