NBA: Сан-Антоніо й Даллас провели генеральну репетицію Фіналу Конференції

Корреспондент.net, 16 листопада 2007, 12:38
0
6

У ніч із четверга на п'ятницю, 16 листопада, в NBA було зіграно лише два матчі. У техаському дербі переможець регулярного чемпіонату сезону 2006-2007 Даллас з'ясував стосунки з нинішнім чемпіоном Ліги Сан-Антоніо. Фінікс здобув перемогу у двобої із Чикаґо.

Даллас - Сан-Антоніо - 105:92 (33:18, 26:22, 21:30, 25:22)

Д:  Говард - 23+6 підборів+3 перехоплення, Харріс - 18+5 передач+3 перехоплення, Террі - 18, Новіцькі - 17+8 підборів+5 передач+4 блок- шоти, Стакхаус - 10, Дампьєр - 3+9 підборів, Діоп - 5+6 підборів

С: Дункан - 24+5 підборів. Жинобілі - 25+9 підборів+7 передач+3 перехоплення, Удока - 11, Паркер - 7+8 передач

У минулому сезоні Даллас виграв три з чотирьох матчів із Сан-Антоніо, і ще невідомо, хто  став би чемпіоном Асоціації, якби Маверікс не програв у першому колі плей-офф. Уже в першій чверті цього матчу господарі показали, що готові продовжити переможні традиції в іграх зі Сперс.

Дірк Новіцькі й Джош Говард були нестримні - злива м'ячів у кільце гостей призвела до антирекордних для них 33 пропущених очків у чверті - найгірший показник у цьому сезоні.

Брюс Бовен за визначенням не міг упоратися зі зв'язуванням могутнього й малого форвардів, оскільки уступав обом у могутності, а Новіцькі - в рості. Нестримний Дірк Новіцькі (sports.yahoo.com)

Повільніший Тім Дункан також лише розводив руками, спостерігаючи, як лідер Далласа штампує очки. За підсумками стартової десятихвилинки перевага господарів була 15 очків, а до великої перерви збільшилася до 19.

Даллас домінував на майданчику, маючи перевагу в усіх основних статистичних категоріях. Лише наприкінці  третьої чверті Сан-Антоніо вдалося дібратися до суперника на відстань в 10 очків - 70:80 після триочкового від Брента Беррі.

Але катастрофічно погана гра з боку основних атакуючих сил Сперс (так у Тоні Паркера 7 очків при одному влученні з гри з 11, а Майкл Фінлі й зовсім нічого не набрав), за винятком Дункана, не дозволили гостям досягти більшого - Маверікс упевнено довели матч до перемоги.

Фінікс - Чикаґо 112:102 (26:22, 30:24, 19:29, 37:27)