NBA: Переможну ходу Бостона зупинено

Корреспондент.net, 19 листопада 2007, 12:48
0
3

Минулої ночі за океаном відбулися чотири матчі регулярного чемпіонату NBA. Своєї першої поразки зазанав Бостон Селтікс.

Орландо - Бостон - 104:102 (28:17, 30:24, 25:35, 21:26)

О: Дуайт Говард - 24. Льюїс - 22. Туркоглу - 16

Б: Пірс - 28. Р. Аллен - 15. Рондо - 18

У центральному матчі зійшлися Орландо і Бостон. У суперників до того часу було 8 перемог, а Меджик встигли програти вже два матчі. Господарі продемонстрували небачену налаштованість на гру і з перших хвилин вирвалися наперед.

Упродовж першої половини матчу Орландо зуміли набрати 20 очків. Бостону ніяк не давався триочковий кидок: команда жодного разу не влучила в кільце з-за дуги в першій половині гри, при цьому зазнала майже вдвічі більше втрат, ніж їхній суперник, а також відзначилася чималою кількістю фолів.

Кевін Гарнетт (sports.yahoo.com)

У тіні чомусь був головний снайпер Селтікс Рей Аллен. Ситуація змінилася вже в третій чверті - гравці Бостона виправили свій приціл і виграли десятихвилинку з розривом у десять очків.

На старті прикінцевої чверті баскетболісти Меджик не могли показати себе впродовж 4 хвилин, дозволивши Селтікс забивати з великим відсотком (53%). При чому надолужити свої невдачі з триочковими кидками гості так і не зуміли (всього лиш 25%).

Посеред чверті Бостон вийшов наперед: 88:87. Але перемогу здобуло  Орландо: за 1.13 до кінця матчу господарі вирвалися вперед на 4 очки після штрафних у виконанні Джаміра Нельсона, і лише за 7,7 секунди до фінальної сирени Селтікс вдалося зменшити різницю до 1 очка після триочкового від Рея Аллена.

Після одного забитого Рашардом Льюїсом штрафного рахунок став 104:102. Пол Пірс завершував останню атаку Селтікса, але не влучив, а підбір у нападі взяв Дуайт Говард. Так завершилася переможна серія Бостона.

Сакраменто - Детройт - 105:95 (22:31, 30:27, 23:14, 30:23)

С: Удріх - 23 очка. Мартін - 19 + 8 підборів. Артест - 16

Д: Прінс - 19. Воллес - 17 + 12 підборів. Гемілтон - 16 Артест на Волеса (sports.yahoo.com)

Сакраменто вдалося різко змінити ситуацію під час гри з Детройтом. Поступаючись 9 очками в дебюті третьої чверті, баскетболісти Кінґс побудували непрохідні захисні редути в обороні, а в атаці покладалися на Бено Удріха (69% реалізації кидків у грі).

У кінцевій чверті помічник головного тренера Детройта отримав технічний фол за суперечки з арбітром, і господарі відірвалися на 6 очків від суперника, довівши матч до впевненої перемоги. До складу Пістонз повернувся Чонсі Біллапс, але як і раніше був відсутній Антоніо МакДаес, якого так не вистачало на підборах, програних гостями.

Торонто - Голден Стейт - 100:106 (29:32, 32:26, 27:22, 12:26)

Т: Форд - 29 очків + 9 передач. Барньяні - 12. Бош - 11 + 11 підборів

Г: С. Джексон - 17. Б. Девіс - 16 + 9 підборів. Азубуке - 16

Попри невдалу гру свого лідера Байрона Девіса Голден Гейт зміг здолати в гостях Торонто. Наставник господарів Сем Мітчелл знову експериментував зі складом, випустивши в стартовій п'ятірці Масео Бастона й Джамаріо Муна.

Ті Джей Форд (sports.yahoo.com)Репторс ішли врівень із Воріорс дві з половиною чверті, поки Ті Джей Форд не став організатором міні-ривка, який дозволив господарям відірватися на 8 очків перед початком кінцевої чверті.

Голден Гейт змогли продемонструвати гідний захист лише в останній чверті, але цього вистачило з головою для підсумкової перемоги. Гості почали з ривка 11:3, а потім обмежили суперника лише 4 очками аж до останньої хвилини зустрічі, коли вже самі вели 104:95.

Не виправдали сподівань Торонто Мун і Кріс Бош, які атакували кільце лише з 32% точності, до того ж, Репторс набагато частіше фолили суперника, ніж зупиняли його вправними діями в обороні. Вагомим був внесок у перемогу Воріорс з боку Стефана Джексона, який повернувся до складу команди після дискваліфікації. Не взяв участі в грі Метт Барнс, що не зміг бути присутнім через хворобу матері.

Лейкерс - Чікаґо - 106:78 (16:21, 29:25, 30:14, 31:18)

Л: Брайант - 18. Байнум - 14 + 10 підборів. Фармар - 14 + 8 передач

Ч: Гордон - 20. Ночіоні - 14

В останньому матчі дня баскетболісти Чікаґо, які втратили свого основного малого форварда Лоула Денґа, були розбиті Лос-Анджелес Лейкерс. У першій половині матчу гості виглядали цілком пристойно і навіть вели одне очко перед початком третьої чверті.

Але наприкінці третьої-на початку четвертої чверті господарі зробили величезний ривок 18:0, після чого результат матчу став зрозумілим, і суперники завершували матч, граючи другими складами. Вкотре Чікаґо підтвердило свій статус команди, яка не вміє атакувати з-за дуги (25% влучень).