Кубок УЛЄБ: БК Київ продовжує перемагати

Корреспондент.net, 21 листопада 2007, 01:06
0
3

БК Київ здобув третю перемогу поспіль у Кубку УЛЄБ, обігравши По-Ортез, а Азовмаш був розгромлений у Франції Нансі.

Кияни показали, хто фаворит у цій грі. Після точних кидків Кравцова, Джетера і Дроздова табло зафіксувало 7:0 на користь господарів - цієї лінії вовки дотримувалися й надалі. Вже на четвертій хвилині Олів'є Кузен провів першу заміну - вийшов Девід Янг, але дивідендів це не принесло - кияни вели 12:3. Як тільки гості поповнили свою скарбничку ще двома очками, Томо Махорич узяв тайм-аут. Тут же Маркус Фейсон знов двічі засвітився, а потім вийшов Артур Дроздов - 21:10. Чи потрібні коментарі, якщо вже перша чверть закінчилася з тринадцятиочковою перевагою однієї команди - 29:16?

Після того, як у другій чверті Махорич замість Кравцова і Дроздова випустив Джейкоба Джекса і Джошуа Девіса, французи і зовсім втратили можливості змагатися. На рахунку 35:18 на майданчику з'явився молодий Владислав Подолян. Маючи такий солідний гандикап, вовки інколи могли собі дозволити грати авантюрно, що рульовий Київ БК спробував присікти в найближчому ж тайм-ауті, випустивши Володимира Крстича. І вже до великої перерви перевага киян досягла 18 очок - 46:28.

Після точного триочкового попадання Манучара Маркоїшвілі на табло встановився рахунок 50:30, і навряд чи хто міг взагалі сумніватися в успішному для лідерів групи Н завершенні матчу. Після чергових трьох очок, записаних в актив Маркоїшвілі і сольних проходів Пуха Джетера, перевагу БК Київ склало 37 очок - 74:37. Було видно, що гості не опускають руки і намагаються змагатися до останнього, проте успіхів ці спроби їм не принесли. За всю третю чверть французи не змогли набрати і десяти очок, закінчивши десятихвилинку 9:28.

З такою грою завершальна чверть перетворилася на формальність, в якій гравці По-Ортез прагнули хоч би зберегти ім'я. Втім, кияни могли дозволити гостям зіграти в свою гру - аби вони самі змогли пригадати як це робиться. З ними проте легко справлялася навіть молода українська п'ятірка - Лебедінцев, Подолян, Пустомель, Салтовець і Кравцов. Перемігши з рахунком 91:55, кияни ще раз довели, що їх претензії на перемогу в розіграші Кубка ULEB небезпідставні.

БК Київ - По-Ортез - 91:55 (29:16, 17:12, 28:9, 17:18)

Нансі - Азовмаш - 80:57 (16:18, 25:7, 22:18, 17:14)