NBA: Захід атакує

Корреспондент.net, 21 листопада 2007, 11:42
0
4

У черговий ігровий день в NBA на виїзді перемогу одержали Сан- Антоніо, Лос-Анджелес Лейкерс, Фінікс, Мілуокі й Ґолден Стейт Ворріорс. Продовжили свої переможні серії баскетболісти Денвера й Вашинґтона.

Індіана - Лейкерс - 114:134 (35:37, 28:34, 27:33, 24:30)

І: Вільямс - 24. Гренджер - 17. О'Ніл - 14. Гаррісон - 12. Деніелз - 11. Тінслі - 10

Л: Брайант - 32. Фармар - 18. Байнум - 17 + 10 підборів. Вуячич - 12. Радманович, Фішер, Волтон - по 11. Одом - 10

Лос-Анджелес Лейкерс блискуче зіграли виїзний матч з Індіаною, набравши рекордні в сезоні 134 очки. Свій особистий рекорд установив молодий розігрувач гостей Джордан Фармар - на його рахунку 18 очків.
 Волтон обходить Данліві (sports.yahoo.com)
Уже в першій половині матчу Лейкерс, атакуючи з 61% точності, змогли набрати 71 очко, а в третій чверті змогли перешкодити Денні Гренджеру організувати погоню. У четвертій чверті гості зробили потужний ривок 12:0 у дебюті й упевнено довели матч до перемоги. Кобі Брайант реалізував 5 триочкових, а його команда показала видатний відсоток через дугу - 52%.

Клівленд - Мілуокі - 107:111 (31:21, 22:28, 27:35, 27:27)

К: Джеймс - 34. Гібсон - 26. Ілгаускас - 16 + 12 підборів. Гуден - 11 + 13 підборів

М: Редд - 34. Вільямс - 20. Віллануева - 17. Айві - 15. Богут - 12

Клівленд приймав Мілуокі вдома. В історії протистоянь цих команд гості не могли перемогти Кавальєрс із грудня 2005 року, а вдома Клівленд не програвав Бакс аж із січня 2003. Але як і будь-якій серії, цій також судилося коли-небудь перерватись і сталося це сьогодні.

Господарі створили 14-очкову перевагу в першій половині матчу, однак не дуже вдало діяли в обороні, що дозволило Мілуокі в третій чверті зробити ривок 13:0. Майкл Редд став натхненником камбека Бакс, забивши три триочкових у третій чверті.

Мілуокі атакували з гри з 48% точності, забивши Клівленду в підсумку 111 очків - цього року  господарям в основний час більше забивав тільки Денвер. Два гравці в складі Кавальєрс зробили дабл-дабл, але цього не вистачило для перемоги - в останній чверті гості не дозволили підібратися до себе ближче, ніж на відстань у три очки.

Вашинґтон - Філадельфія - 116:101 (24:26, 36:18, 38:24, 18:33)

В: Блатче - 26. Стівенсон, Джеймісон - по 19. Деніелз - 15. Сонгайла - 12. Янґ - 11

Ф: Луїс Вільямс - 25. Янґ - 14. Ігудала, Карні - по 10

Андре Міллер не виклався на всі сто в цій грі (sports.yahoo.com)

Великої поразки на виїзді зазнали Філадельфія й Чикаґо. Сіксерс програли Вашинґтонові, який знову грав без свого лідера Джілберта Арінаса, чиє хворе ліве коліно все ще турбує його.

Візардс здобули п'яту перемогу поспіль, досить легко перегравши суперника, чиї основні гравці - Андре Ігудала (3 влучення з 11), Віллі Грін (3 з 13) і Андре Міллер (4 з 9) атакували досить посередньо, а в захисті не змогли стримати Андрія Блатче (26 очків при 50% точності - рекорд кар'єри), Антуана Джемісона й Дешона Стівенсона.

Денвер - Чікаґо - 112:91 (36:25, 36:28, 22:16, 18:22)

Д: Ентоні - 26. Айверсон - 22. Мартін - 13. Кембі - 12 + 20 підборів. Сміт - 12

Ч: Ноа - 16. Гарднер, Хайнріх - по 14. Начіоні - 10

Айверсон радіє легкій перемозі над Буллз (sports.yahoo.com)

Чікаґо без боротьби поступилося Денверу. Баскетболісти Буллз вчергове показали свою безпорадність у нападі, виправивши відсоток реалізації лише в другій половині матчу, коли результат зустрічі був уже вирішений й команди просто догравали, забувши про оборону. Найкращий снайпер гостей Бен Гордон влучив лише 2 з 14 своїх кидків, завершивши матч зі скромними 6 очками. Результат двобою став ясний у дебюті другої чверті, коли після ривка Денвера 13:0 розрив досяг 17 очків, і гості опустили руки.

Атланта - Сан-Антоніо - 83:95 (20:29, 24:32, 21:22, 18:12)

А: Джо Джонсон - 20. Марвін Вільямс - 16. Сміт, Горфорд - по 11

С: Паркер - 31. Жинобілі - 19.Дункан - 13. Оберто - 10 + 10 підборів. Фінлі - 10

Атланта, яка втратила через травми майже всіх своїх розігрувачів - Саліма Стадемайра, Ейсі Ло ІV-го й Тайрона Лю, не змогла чинити опір чемпіонові Асоціації. Сан-Антоніо, яке вів Тоні Паркер, набрало 24 очки наприкінці третьої чверті й, незважаючи на ривок господарів 14:2 у дебюті останньої чверті, легко довело матч до перемоги.

Нью-Йорк - Ґолден Стейт - 82:108 (24:31, 23:29, 15:17, 20:31)

Н: Марбері - 18. Рендольф - 15 + 16 підборів. Крофорд - 15. Каррі, Чі - по 12

Г: Девіс - 31. Джексон - 23. Пьєтрус - 16. Азубуйке - 11

Провалом для господарів завершився матч у Нью-Йорку між місцевими Нікс і Ґолден Стейт. Стефона Марбері й Айзею Томас  освистали трибуни, а Ворріорс розгромили суперника, який припустився за матч 27 втрат.

Даллас - Торонто - 105:99 (19:31, 22:24, 38:17, 26:27)

Д: Новіцькі  - 32. Гарріс, Террі - по 19. Джош Говард - 15

Т: Бош - 31 + 12 підборів. Барньяні - 20. Кальдерон - 14. Форд - 13. Паркер - 11

Справжній трилер підготували своїм уболівальникам баскетболісти Далласа, що приймали Торонто у себе вдома. Маверікс погано грали в захисті в першій чверті, дозволивши суперникові набрати 31 очко. На 16-й хвилині матчу при рахунку 42:21 на користь Репторс наставник господарів Евері Джонсон зважився замінити Дірка Новіцькі, який провалив початок зустрічі.

На 18-й хвилині після влучення Хосе Кальдерона рахунок став уже зовсім загрозливим - 49:25. Але Даллас зміг знайти в собі сили відіграти це рекордне для себе відставання в третій чверті, коли Новіцькі забив 4 триочкових поспіль. А в дебюті останньої чверті господарі вже вели із двозначною різницею - 82:72. Торонто не здавалося - за 3:42 до кінця Кріс Бош гаком скоротив розрив до 4 очків - 92:88. Але Новіцькі у відповідь самотужки  набрав 8 очків поспіль, а Джейсон Террі закріпив успіх Маверікс з лінії штрафних.

Сакраменто - Фінікс - 98:100 (26:27, 21:28, 27:31, 24:14)

С: Артест - 33 + 12 підборів. Мартін - 15. Гарсія - 14

Ф: Стадемайр - 26 + 13 підборів. Барбоза - 22. Хілл - 19. Неш - 14 + 12 передач

Шон Меріон (sports.yahoo.com)

В останньому матчі дня Фінікс втратив 14-очкову перевагу, яку команда здобула в дебюті четвертої чверті виїзного матчу з Сакраменто. Баскетболісти Санз знову недорахувалися у своєму складі Раджі Белла, але й без нього володіли перевагою впродовж усього матчу.

Лише в останній чверті Кінґз зробили потужний ривок 19:5, після чого рахунок зрівнявся - 94:94 за 3:07 до кінця. Фінікс відповів міні-ривком 6:0, але Рон Артест, який вів за собою в цьому матчі команду, перехопив у Шона Меріона. За 44 секунди до фінальної сирени рахунок був 100:98 на користь гостей. Амаре Стадемайр одержав право пробивати штрафні, але змазав обидва.

У Кінґз залишалося 19 секунд на останню атаку. Але господарі не змогли скористатися своїми трьома шансами: спершу не влучив Артест, потім після втрати м'яча Леандро Барбозой кидок Джона Селмонза через дугу був заблокований Стадемайром, ну а друга спроба того ж Селмонза була неточною.