Хорватія виводить Росію на Євро-2008

Корреспондент.net, 21 листопада 2007, 22:21
0
9

Євро-2008. Кваліфікація. Група E Англія - Хорватія - 2:3 Голи: Лампард (57, з пенальті), Крауч (64) - Кранчар (9), Оліч (14), Петрич (77)

Євро-2008. Кваліфікація. Група Е

Англія - Хорватія - 2:3

Лондон. Уемблі. 22:00

Арбітр: Петер Фрейдфельдт (Швеція)

Англія: Карсон - Річардс, Кемпбелл, Лескотт, Бридж, Райт-Филлипс, Джеррард, Беррі, Лемпард, Джо Коул, Крауч

Тренер: Стів Макларен

Хорватія: Плетікоса - Чорлука, Шиміч, Р. Ковач, Шимуніч, Срна, Модріч, Н. Ковач, Кранчар, Оліч, Едуардо

Тренер: Славен Біліч

1-а хвилина - Матч почався

2-а хвилина - Хорвати атакують, Едуардо трохи не дотягся до м'яча.

3-а хвилина - Баррі віддавав в центр на Бриджу, того підхопив хорватський захисник і заволодів м’ячем.

4-а хвилина - Атака Англії по лівому флангу, м'яч адресувався до лицевої на Бриджу, той трохи не встиг.

6-а хвилина -  Ковач обкрав Баррі в центрі поля, останній був вимушений фоліть, щоб хорвати не розвернули швидку атаку.

7-а хвилина - Перший удар в створ в матчі, після закиду з глибини, з правої зони штрафною головою бив Філіпс, вийшло не дуже точно.

8-а хвилина - Філіпс навішує з правого флангу, Крауч скидає в центр на Лемпарда, того тримають захисники.

9-а хвилина - Гол! Кранчар приклався метрів з 25-ти, м'яч прямо перед носом Карсона ударився об газон, воротар не розрахував відскік снаряда.

11-а хвилина - Джерард вішає з штрафного в центр воротарської - там Плетикоса без проблем фіксує м'яч.

12-а хвилина - Крауч проштовхує м'яч в штрафній на оперативний простір на Філіпса, той впритул пробив - Плетикоса не здригнувся.

14-а хвилина - Гол! Едуардо тонким пасом крізь всю оборону по центру вивів Оліча один на один, той обіграв воротаря і забивав вже в порожні ворота!

17-а хвилина - Філіпс наздогнав м'яч біля кутового прапорця і в одне торкання віддав в штрафну на Коула - у якого м'яч зрізався з ноги.

19-а хвилина - М'яч закидається на Крауча, Шиміч виграв боротьбу у форварда на другому поверсі.

20-а хвилина - Баррі закручує по воротях з штрафного - м'яч потрапляє в голову Шимуніча і відлітає на корнер.

22-а хвилина - Едуардо віддає на фланг на Оліча, Івіца не встиг з цієї передачі. Макларен виглядає пригніченим!

23-а хвилина - Едуардо трохи був не уважним і заліз в поза грою.

25-а хвилина - Ковач проривався по флангу, але його рух перервав чистим підкатом Кемпбелл.

26-а хвилина - Едуардо навішує з правого флангу на далекий кут воротарської, там голову підставив Кранчар - трохи не точно.

27-а хвилина - Чорлука рвався по правому флангу, простріляв в центр штрафний, там перший на м'ячі Лескотт.

28-а хвилина - Срна вішає з кута поля, Шумонич порушив правила в штрафній суперника, суддя зупиняє гру.

29-а хвилина - Джерард вішає в штрафну на Крауча, той виграв боротьбу, але скинув прямо на хорвата.

30-а хвилина - Бридж здійснює м'який навіс в штрафну, Плетикоса спокійно забирає снаряд.

31-а хвилина - Англія активізувалася - господарі захопили територію, але явно одного зростання Крауча попереду не вистачає.

32-а хвилина - Ричардс намагався почати атаку на фланзі, але Кранчар в підкаті обкрав англійця.

33-а хвилина - Баррі виконує подачу з штрафного - Плетикоса кулаками у воротарській грає упевнено.

35-а хвилина - Джерард знову знайшов Крауча в штрафний, останній знов виразно не зміг пробити.

36-а хвилина - Коул показав відмінний дриблінг і намагався вивести один на один Лемперда, Ковач прочитав задумку.

37-а хвилина - Англія ніби атакує, але якісь беззубі ці атаки - на обличчях  гравців читається нерозуміння.

38-а хвилина - Крауч скидає на Філіпса, захисники відбили м'яч прямо на ногу Джерарда, який спробував пройти уздовж штрафної, але захисники надійні. Дуже дисциплінована оборона.

40-а хвилина - Модріч пробивав з центральної зони після швидкісної контр атаки, але снаряд повалився з ноги хорвата.

42-а хвилина - Едуардо щільно пробив метрів з 30-ти, Карсон відбив м'яч кулаками - м'яч підхопив Кранчар, але останній помилився з прострілом в штрафну.

43-а хвилина - Команди вже дограють першу половину, одні свого добилися, а іншим явно потрібні додаткові вказівки тренера.

44-а хвилина - Оліч прострілював в центр штрафний, там Кембел в підкаті перервав політ м'яча.

45-а хвилина - Додано одна хвилина.

45+1-а хвилина - Суддя відправляє команди по роздягальнях! Перший тайм хорвати провели просто блискуче, без шансів для господарів.

--------------------------------------------------------------------------------

46-а хвилина - Другий тайм починається. Команди виходять на поле. У Англії готується подвійна заміна. Девід Бекхем і Джермейн Дефо виходять замість Баррі і Райта-Філіпса.

47-а хвилина - Едуардо опинився в оточенні трьох англійців на фланзі, впоратися  з ними не зміг.

48-а хвилина - Стадіон реве! Англійці запалили швидкость в грі.

49-а хвилина - Контратака гостей - Оліч закидає вперед на Едуардо, трохи сильно - м'яч в руках Карсона.

50-а хвилина - Навіс в штрафну - Коул підставляв голову, але в боротьбі із захисником не зміг пробити.

51-а хвилина - Річардсон трохи не прогавив випад із-за спини Едуардо, але захисник вчасно  озирнувся і підставив корпус.

52-а хвилина - Едуардо за зайву активність отримав першу жовту в матчі.

53-а хвилина - Бекхем пробиває з штрафного з центральної зони, м'яч потрапив в стінку і відлетів на корнер.

54-а хвилина - Бекхем подавав на ближню штангу, там захисники уважні. Швидкий випад хорват - м'яч адресувався на Оліча на вільний фланг - Джерард перехопив.

55-а хвилина - М'яч посилався з центральної зони в штрафну, Едуардо вибіг на оперативний простір з Кембеллом на плечах, але пробив прямо у воротаря.

56-а хвилина - Пенальті у ворота хорватів.

57-а хвилина - Гол! Лампард забиває! Шимуніч притримав за футболку Дефо в штрафній, суддя показував пенальті. До м'яча підійшов Лампард і розвів воротаря і м'яч по кутах.

59-а хвилина - М'яч адресувався Олічу, в боротьбі з останнім Бридж трохи не перевів м'яч у власні ворота.

60-а хвилина - Воротар англійців не здригнувся, після подачі кутового і удар головою Оліча впритул метрів з 6-ти!

62-а хвилина - Лампард виграв повітря у штрафної гостей, але м'яч на партнера не зміг перевести.

63-а хвилина - Срна віддає вперед, Бридж перехоплює, але не помічає Оліча що вибігає із-за спини - Івіца пробив практично з лінії штрафною, але слабо - м'яч в руках воротаря.

64-а хвилина - Гол! Крауч забиває! Бекхем з правого флангу віддає в центр штрафний на Крауча, той без опору прийняв на груди і розстріляв Плетикосу, без варіантів для останнього.

67-а хвилина - Срна пробиває із-за меж штрафної, виходить невдало.

68-а хвилина - Петріч виходить на полі замість Едуардо.

69-а хвилина - Джерарда при передачі зачепив хорватський гравець - суддя зупиняє гру.

70-а хвилина - Бекхем пробиває з штрафного - Плетикоса на місці. Хорвати втратили нитку гри.

72-а хвилина - Коул намагався нав'язати на гостьовій половині боротьбу Срні, все закінчилося порушенням правив першого.

73-а хвилина - Невелика перестрілка Срни і Лампарда покарана не була.

74-а хвилина - Оліч отримав м'яч у штрафної, довго там намагався щось путнє створити, але у результаті Бекхем перехопив ядро.

77-а хвилина - Гол! Петрич! Абсолютно не логічна ситуація - Петріч завдавав удару з позиції трохи лівіше за центр метрів з 25-ти, м'яч ліг точно в лівий кут.

79-а хвилина - Хорвати не вгамовуються - чергову передачу з флангу перебиває нога Лескотта.

80-а хвилина - Замість Коула виходить на полі Бент - останнє слово МаКларена.

82-а хвилина - Оліч хитрує на фланзі, а потім прострілює в центр штрафний - Леськотт на місці.

83-а хвилина - Крауч виграє боротьбу біля штрафної і посилає м'яч в площу, але прямо на хорватського захисника.

84-а хвилина - Остання заміна в матчі - Ракитич виходить замість Оліча.

86-а хвилина - Лампард з центрального круга прямо в ногу Бента в штрафну - той пробив трохи вище за горизонтальну планку воріт.

87-а хвилина - М'яч маячить в повітрі на половині хорватів, англійці нічого свідомого створити не можуть.

90-а хвилина - Суддя компенсує 3 хвилини!

90+1-а хвилина - Після чергової незрозумілої атаки Петрич не зміг пробити з вигідної ситуації.

90+2 - Все збивається на банальні навіси - в черговий раз Крауч скидав далі на партнерів - знову не точно!

90+3-а хвилина - ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! УЕМБЛІ РОЗРИВАЄТЬСЯ В ДИКОМУ ПОСВИСТІ! Хорватія виводить Росію у фінальну частину Євро-2008