Україна - Франція: бойова нічия

Корреспондент.net, 21 листопада 2007, 22:51
0
7

Євро-2008. Кваліфікація. Група В Україна - Франція - 2:2 Голи: Воронін (14), Шевченко (47) - Анрі (19), Гову (34)

Євро-2008. Кваліфікація. Група В

Україна - Франція - 2:2

Голи: Воронін (14), Шевченко (47) - Анрі (19), Гову (34)

Київ. НСК Олімпійський. 21:30

Арбітр: Том Хеннінг Овребо (Норвегія)

Україна: Пятов - Ващук, Грицай, Романчук, Федоров, Тімощук, Гусєв, Ротань, Гай, Шевченко, Воронін

Тренер: Олег Блохин

Франція: Фрей - Абідаль, Галлас, Клерк, Тюрам, Макелеле, Діарра, Рібері, Бензема (Насрі, 45), Гову, Анрі

Тренер: Раймон Доменек

1-а хвилина - Матч почався

4-а хвилина - Йде боротьба за центр поля, яка супроводжується  безліччю помилок

6-а хвилина - Анрі відіграє п'ятою на Бензема, той повертає круглого Тьєррі, проте Ващук головою перериває політ м'яча

9-а хвилина - Діарра тонко підключає до атаки Абідаля. Простріл справа не знаходить адресата

10-а хвилина - Діарра відбирає м'яч у Ротаня після того, як Руслан першим з українців наважився узяти гру на себе і обіграти опонента (Клера). Перша поява господарів біля штрафної Фрея

14-а хвилина - ГОООООЛ!!!! ВОРОНІН Шевченко після прострілу справа приймає м'яч в штрафній і відкидає його під удар Вороніну. Андрій з лінії штрафної по-більярдному відправляє м'яч щільно з далекою штангою

15-а хвилина - Пятов після подачі кутового (Рібері) вдало грає на виході кулаком

19-а хвилина - ГОЛ! Анрі!  отримавши подовжній пас від партнера, семимильними кроками просунувся вперед і чудово пробив низом з 23-х метрів. Наші центрбеки в цей час намагалися стримати  Бензема і Гову

23-а хвилина - Воронін заробляє штрафну на лівому фланзі атаки. Шевченко пробиває по воротам, точно по центру. Фрей робить те, що робити зобов'язаний - ловить м'яч намертво

24-а хвилина - Ще один штрафний заробляє Воронін. Шевченко пробиває на силу і потрапляє в стінку

27-а хвилина - Воронін відмінним пасом кидає в прорив Шевченка. Той відривається від Галласа, проте ухвалює рішення бити по воротам, не зближуючись з Фрєєм і з досить гострого кута. Себастьян без видимих зусиль парирує м'яч

29-а хвилина - Неточний далекий удар Рібері

30-а хвилина - Воронін вдало асистує Шевченку, виводячи того на оперативний простір перед штрафною. Намагаючись обіграти Галласа, Андрій мимоволі пасує наліво. У боротьбі з Ротанем Тюрам порушує правила. Небезпечний стандарт в метрі від бічної лінії штрафної

34-а хвилина - ГОЛ! Гову Провал в центральній зоні - пас

Рібері і тонкий удар Сіднея Гову, що обводить, в далекий кут. Волаюча помилка наших захисників

37-а хвилина - Чи не перша спроба українців прискорити гру. У два розчерки Гай і Гусєв розписали правий фланг, проте простріл Гая на Шевченка перервав Галлас

40-а хвилина - М'яч безперешкодно знаходить в центрі штрафної Бензема, проте Карім замість удару лише безглуздо смикає ногою

42-а хвилина - Рібері граючи розбирається з двома захисниками, пасує на Бензема. Карім тягне з ударом, зміщується в центр штрафний і стріляє під щаблину. Пятов тягне! Кутовий

44-а хвилина - Відмінний момент у Вороніна. Ротань м'яко закидає м'яч в штрафну, Андрій приймає на груди, розвертається і пробиває в ближній кут з-під Галласа. Фрей реагує своєчасно. Всього лише кутовий

45-а хвилина - Перший тайм закінчено

46-а хвилина - Другий тайм почався

46-а хвилина -  Насрі в перерві поміняв Бензема

47-а хвилина - ГООООЛ!!!! Шевченко!!!!!!! Після довгої передачі Ващука від центральної лінії поля Шевченко завдає удару головою метрів з 12-ти. М'яч летить по неймовірно високій параболі, проте Фрей, задкуючи спиною до воріт, вмудрився випустити круглого в сітку. 2:2!!!

50-а хвилина - Зрячий навіс Ротаня від самого кутового прапорця. З Шевченком, що набіг з середини, грамотно грає Галлас

51-а хвилина -  Гай знаходить в центрі штрафної площі Шевченка. Андрій ефектно прикладається до м'яча з лету - дуже неточно.

53-а хвилина - Насрі прострілює з лівого флангу, Ващук спотикається, і м'яч падає в ноги Гову. Той невдало обробляє круглого і, наздоганяючи опонента, фолить. Жовта картка Гову

56-а хвилина -  Французи заробляють найнебезпечніший штрафний в 25-ти метрах від воріт, Анрі пробив в стінку

57-а хвилина - Анрі упускає супермомент. Після діагональної передачі з глибини поля Тьєррі безперешкодно б'є з кута воротарської. Повз воріт. Французи беззастережно володіють ініціативою. Українці продовжують діяти "другим номером".

61-а хвилина -  Дуже спірний офсайд у Вороніна

63-а хвилина - Фрей насилу виграє верхову дуель у Вороніна в центрі власної воротарської

65-а хвилина - Воронін переводить м'яч направо. Гай робить навіс в штрафну - там троє наших. До м'яча у результаті дотягується Ротань, проте пробиває неточно

67-а хвилина - Ротань нав'язує боротьбу Тюраму і примушує того сфолити

69-а хвилина - ФЕДОРОВ... Який момент упущене. Навіс Ротаня знаходить Сергія в повній самоті на лінії воротарській. Той пробиває чи то головою, чи то плечем - в сантиметрах від штанги

70-а хвилина - Відповідь французів. Стандарт. Навіс Рібері, знижка Гову і удар Насрі впритул. М'яч на себе приймає Ващук

73-а хвилина - Макелеле з 24-ех метрів ефектно пробиває по воротам з піввідльоту. М'яч облизує сітку із зовнішнього боку

74-а хвилина - Після подачі кутового Ващук дає пробити Клеру. Вище за ворота

75-а хвилина - Воронін класно чіпляється за не найперспективніший м'яч, відбирає його. Слідує поперечний пас на Тімощука і удар Анатолія сходу. У рекламний щит. Шевченко лає партнера за те, що той не побачив, як він відкривався в штрафній

78-а хвилина - Романчук робить неточну передачу на Шеву, тут же виправляється, підхоплює м'яч, влітає в штрафну, проте програє силову боротьбу Тюраму

81-а хвилина - Езерський замість Романчука

83-а хвилина - Ротань розганяє контратаку, пасує на Шеву, проте той на лінії штрафної плутається у власних ногах і поступається м'ячем Тюраму

84-а хвилина - Гай отримує гірчичник

85-а хвилина - Шелаєв виходить замість Вороніна

86-а хвилина - Шелаєв вдало приймає м'яч в штрафній, потім намагається піти від Тюрама – безрезультатно