Сер Алекс Ферґюсон відповідатиме за образу арбітра

Корреспондент.net, 27 листопада 2007, 12:34
0
6

Асоціація футболу Англії (FA) звинуватила головного тренера Манчестер Юнайтед сера Алекса Ферґюсона в образі арбітра Марка Клеттенбурґа, який судив недільний матч чемпіонату Англії Болтон - МЮ (1:0).

Наставникові МЮ загрожує грошовий штраф і дискваліфікація на кілька ігор. Конфлікт сера Алекса Ферґюсона й Клеттенбурґа відбувся в перерві матчу, коли тренер МЮ, за його власними словами, сказав рефері все, що він про нього думав. Після цього Клеттенбурґ видалив Ферґюсона з тренерського лавки, і наставник дивився другий тайм з трибуни.

Арбітр описав інцидент у протоколі матчу, після чого FA звернула свою пильну увагу на поведінку наставника МЮ. Рішення в справі Ферґюсона має бути прийняте до 11 грудня. Якщо головного тренера визнають винним, то він буде оштрафований, і, можливо, не зможе перебувати на посаді тренера МЮ впродовж  декількох матчів команди.

Сам сер Алекс Ферґюсон, коментуючи свій конфлікт із Клеттенбурґом, відзначив, що гравці Болтона значно поступаються футболістам Манчестер Юнайтед у вправності, тому вони намагалися компенсувати це самовіддачею й завзятістю. Ферґюсон вважає, що Клеттенбурґ не зумів втримати гру під контролем.

Після поразки від Болтона МЮ залишився на другому місці в турнірній таблиці. Лідером чемпіонату Англії є Арсенал.