Рома розгромила Динамо - 4:1

Корреспондент.net, 27 листопада 2007, 22:06
0
9

Ліга Чемпіонів. Група F. 5-й тур. Динамо (Київ, Україна) - Рома (Рим, Італія) - 1:4. Голи: Бангура (63) - Пануччі (4), Жюлі (33), Вучинич (36, 78).

Ліга Чемпіонів. Група F. П'ятий тур

Динамо (Київ, Україна) - Рома (Рим, Італія) - 1:4

Голи: Бангура (63) - Пануччі (4), Жюлі (33), Вучинич (36, 78)

Київ. НСК Олімпійський. Початок матчу: 21:45

Арбітр: Вольфганг Штарк (Німеччина)

Динамо: Рибка - Гіоане, Бангура, Ротань, Діого Рінкон, Гусєв, Несмачний, Ващук, Гавранчич, Нинкович, Допілка

Тренер (в.о.): Олег Лужний

Рома: Доні - Пануччі, Жуан, Пісарро, Вучинич, Таддєї, Жюлі, Де Россі, Феррарі, Тонето, Касетті

Тренер: Лучіано Спалетті

1-а хвилина - Матч почався.

2-а хвилина - Гіоане ударяє з 25 метрів, Доні на місці.

4-а хвилина - Гол!!! Рибка помилився і не узяв простий простріл із правого флангу атаки Пануччі

6-а хвилина - Бангура неточно вдаряє

8-а хвилина -  м'яч підбирає Пісарро і адресує Тонетто

10-а хвилина - Контратака Динамо: Рінкон відмінно переклав із флангу на Гусєва, той на Ротаня, але поцілили в гравця Роми

12-а хвилина - Бангура виходить один на один!!! Доні рятує свою команду, подача кутового

13-а хвилина - Небезпечний штрафний на користь Роми, подача Пісарро, але захисники Динамо грають без помилок

15-а хвилина - Надзвичайно активний Рінкон. Він знову швидко проходить центр поля, грає на Нінковича.

21-а хвилина - Знову щастя на стороні Динамо. Атака Роми лівим флангом. Тонетто ідеально вирізує м'яч у штрафну на півтораметрового Жюлі. Француз, незважаючи на протидію Несмачного, пробиває головою. Дивом - мимо воріт

23-а хвилина - Нінкович дивує всіх на чужій половині поля, але затягує з передачею. Рома доводить м'яч до Вучинича. Той прострілює на Жюлі - а міг би сам завершити! - і потрапляє в п'яту Гавранчичу

27-а хвилина - Кутовий Ротаня справа на ближню штангу - невдало.

30-а хвилина - Блискучий пас Гіоане на вихід Рінкона. Діого чіпляє ногу Жюлі і відпускає м'яч.

31-а хвилина -  Рейд Вучинича в штрафну. Гавранчич чинить протидію. Удар у ближній кут - в Рибку.

33-а хвилина - Гол! Жюлі, вихід один на один: Рибка обіграний, м'яч котиться в порожні ворота...

35-а хвилина - Гол! Вучинич, знову вихід сам на сам...

46-а хвилина - Другий тайм почався

46-а хвилина - Замість Ротаня вийшов Белькевич. Замість Таддєї - Еспозіто

50-а хвилина - Рінкон невдало обробляє м'яч і втрачає нагоду загострити ситуацію штрафної Роми

53-а хвилина - Гусєв заробляє штрафний

54-а хвилина - М'яч після удару Гусєва потрапляє до рук де Россі. Штарк розводить руками - ніякого пенальті!

55-а хвилина - Шацьких замість Нінковича

56-а хвилина - Після подачі кутового Жуан пробиває впритул, але потрапляє в голову Гіоане

59-а хвилина - Бангура набирає швидкість на правому фланзі, входить у штрафну, але в останню мить програє Кассеті.

60-а хвилина - У римлян виходить Баруссо замість Де Россі

63-а хвилина - ГООООООЛ!!!! Бангура!!!! Відмінна комбінація: пас по флангу Белькевича на Шацьких. Той, наблизившись до штрафної, пасує упоперек на Бангура. Той чудово приймає м'яч, на прийомі обіграє опонента, і чітко пробиває в нижній кут.

69-а хвилина -  Замість Рінкона виходить третій форвард - Мілевський.

71-а хвилина - Перше попередження в матчі: Ващук

73-а хвилина - Ващук зупиняє найнебезпечніший простріл Пануччі на Вучинича

76-а хвилина - Мілевський чудово розбирається з Феррарі, входить у штрафну, але не б'є - пасує. М'яч до Бангура не доходить