Динамо ніяк не вийде з чорної смуги

Корреспондент.net, 28 листопада 2007, 09:24
0
5

Динамо програло п"ятий двобій групового етапу Ліги чемпіонів, поступившись на своєму полі італійській Ромі з рахунком 1:4.

Таким чином, команда Олега Лужного втратила всі шанси на продовження боротьби в Єврокубках, а безвиграшна серія киян у найпрестижнішому клубному турнірі досягла 12 матчів.

Перший загрозливий сигнал пролунав на 4 хвилині зустрічі. Звістуном майбутньої поразки став Крістіан Пануччі. І попри те, що за таких обставин зібратися з силами й піти в наступ треба було динамівцям, небезпечні моменти на полі створювали італійці. І вдало їх використовували: упродовж першого тайму Рома забила в ворота господарів 2 м"ячі: Людовік Жюлі і Вучиніч скористалися недоглядом українських захисників і реалізували два виходи поспіль.

У другій половині матчу Ісмаель Бангура забив перший і, на жаль, останній гол у ворота Роми. Натомість римляни не заспокоїлись на трьох забитих м"ячах, і за 12 хвилин до фінального свистка Мірко Вучиніч забив четвертий гол.