Селтік - Шахтар - 2:1

Корреспондент.net, 28 листопада 2007, 22:16
0
14

Ліга Чемпіонів. Група D. 5-й тур. Селтік (Шотландія) - Шахтар (Україна) - 2:1. Голи: Ярошик (45), Донаті (90) - Брандао (4).

Ліга Чемпіонів. Група D. П'ятий тур

Селтік (Глазго, Шотландія) - Шахтар (Донецьк, Україна) - 2:1

Голи: Ярошик (45), Донаті (90) - Брандао (4)

Глазго. Селтік Парк. 21:45

Арбітр: Бертран Лайек (Франція)

Селтік: Боруц - Нейлор (Донаті, 16), Келдвелл, Браун, Хесселінк, Хартлі, Ярошик, Макдональд, Кеннеді, Макманус, Макгіді

Тренер: Гордон Страчан

Шахтар: Пятов - Хюбшман, Кучер, Жадсон, Ілсіньо, Левандовські, Брандао, Рац, Чигринський, Срна, Лукареллі

Тренер: Мірча Лучеську

Матч почався з хвилини мовчання як пам'ять про загиблих українських шахтарів

1-а хвилина - Суддя дає стартовий свисток

4-а хвилина - ГОООООЛ!!! Брандао!!!!!  Кеннеді випередив Брандао, але помилився при винесенні м'яча, потрапивши в бразильця. Брандао підхопив м'яч і пробив у далекий кут. Боруц до м'яча дотягся, але відбити не зумів - 1:0 на користь гірників!

10-а хвилина - Гра переважно в центрі поля, Шахтар почав упевнено

13-а хвилина - У центрі поля Макдональд грубо грає проти Жадсона - арбітр обмежується усним попередженням

16-а хвилина - Заміна у складі Селтіка: Донаті виходить замість Нейлора

17-а хвилина - Макдональд зліва увірвався в штрафну, б'є - Чигринський бере удар на себе

20-а хвилина - Брандао в боротьбі із захисником не зміг пробити у ворота

22-а хвилина - Макдональд б'є з 23-хметрів - вище воріт

25-а хвилина - Удар Хесселінга, м'яч проходить у сантиметрах від воріт Пятова. Кучер програв позицію

33-а хвилина - Два шанси у Брандао, але Боруц рятує, демонструючи феноменальну реакцію. Брандао сьогодні претендує на Золотий м'яч

36-а хвилина - Знову в центрі Брандао, спочатку він потрапив в офсайд, потім відбив м'яч і отримав жовту картку

38-а хвилина - Кеннеді в боротьбі з Брандао отримав пошкодження. Лікарки надають допомогу гравцеві Селтіка.

40-а хвилина - Селтік: Преслі виходить замість Кеннеді

43-а хвилина - Ярошик грубо зіграв проти Кучера, за що отримав попередження

45-а хвилина - ГОЛ! Ярошик. Неузгоджені дії Срни і Чигринського призвели до того, що Ярошик прострілив Пятова

45-а хвилина - арбітр додав 5 хвилин

45+2-а хвилина - Ярошик бив фактично у незахищені ворота, дивом м'яч не у воротах

45+5-а хвилина - Перерва (Вчасно)

46-а хвилина - Другий тайм почався

48-а хвилина - Лукареллі надавали допомогу за межами поля

53-а хвилина - Простріл справа в нашу штрафну - Чигринський головою вибиває м'яч в поле

55-а хвилина - Брандао отримав м'яч від Лукареллі зліва, підібрався до штрафної, відкинув м'яч під удар Жадсону. Але неточно

56-а хвилина - Хесселінк отримує попередження за фол проти Левандовського

57-а хвилина - Ілсіньо порушує правила біля кутового прапорця Селтіка

74-а хвилина - Кутовий біля воріт Пятова, Ярошик знову пробив мимо

77-а хвилина - Селтік дуже активно пресингує, Шахтар не може перейти центр поля

80-а хвилина - Селтік заміна: Кіллєн виходить замість Хесселінка. Попередження у Келдвелла

84-а хвилина - Езерський виходить замість Ілсіньо

88-а хвилина - Гра проходить у центрі поля. Заміна в Шахтарі: Гладкий замість Лукареллі

89-а хвилина - Момент у Брандао, мимо...