Корреспондент.net, 4 грудня 2007, 11:34
0
5
Алонзо Моурнінґ не зміг завадити Ронні Брюеру

Минулої ночі свою першу в нинішньому сезоні виїзну перемогу в NBA одержав Портленд. Юта на своєму майданчику здолала Майамі, а Торонто виграло в Шарлотт.

Юта - Майамі - 110:101 (31:32, 21:21, 22:18)

Ю: Окур - 25 + 6 підборів. Бузер - 24 + 15 підборів + 5 передач. Вільямс - 24 + 15 передач. Брюер - 17. Кириленко - 10

М: Вейд - 26 + 10 передач. Вільямс - 15. Девіс - 15. Моурнінґ - 13 + 5 підборів

Юта приймала вдома Майамі. До складу Джазменів повернулися Джеррі Слоан (Photo by Melissa Majchrzak/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))Карлос Бузер і Мехмет Окур, які не грали в останньому матчі команди.  Саме ці двоє сталі ключовими фігурами в перемозі команди Джеррі Слоана (який продовжив тренерський контракт ще на один рік напередодні двобою) над опіканцями Пета Райлі.

63% реалізації кидків із гри й 49 очок на двох - такий внесок зробили Бузер й Окур. При цьому Юті вдалося перервати шестиматчеву серію невдач проти Майамі. Вирішальний ривок 9:2 господарі майданчика зробили наприкінці четвертої чверті. Андрій Кириленко доклався до перемоги своєї команди 10 очками, 9 передачами й 7 підборами.

Повернення Бузера й Окура позбавило українця Кирила Фесенко участі в матчі.

Мемфіс - Портленд - 105:106 (24:31, 33:19, 23:28, 25:28)

М: Міллер - 30 + 7 підборів. Ґей - 30 + 8 підборів. Наварро - 16. Ґазоль - 14 + 15 підборів

П: Рій - 26 + 9 підборів + 7 передач. Олдрідж - 23 + 5 підборів. Аутло - 21 + 7 підборів

Портленд зумів уперше в цьому сезоні перемогти на виїзді. Жертвою Трейл Блейзерз став Мемфіс. Грізліз втратили через травму Дарко Мілічіча, який тільки-тільки одужав після травми минулої. Інша надія Мемфіса - іспанець По Ґазоль був не на висоті, змазавши свої перші 5 із 6 кидків і  "постраждавши" від досвідченого блокера Джоела Пржибілли.

Проте, зусиллями своїх снайперів: Майка Міллера, Хуана Наварро й Руді Ґея господарі змогли створити 7-очковий заділ. Портленд постійно відігрававсь і трохи більше, ніж за хвилину до кінця поступався  4 очками. Але тут вирішальне слово сказав Тревіс Аутло - він набрав 7 очків підряд, разом із останнім кидком, саундтреком до якого стала фінальна сирена. Саме цей м'яч і приніс довгоочікувану перемогу Трейл Блейзерз.

Торонто - Шарлотт - 98:79 (27:16, 27:17, 22:26, 22:20)

Т: Хамфріс - 17 + 6 підборів. Дельфіно - 17. Грем - 13. Кальдерон - 12 + 7 підборів + 9 передач

Ш: Воллес - 19 + 8 підборів. Дадлі - 16 + 10 підборів. Річардсон - 12 + 5 підборів. Керролл - 12

Попри те, що Торонто виступало майже другим складом, воно змогло перемогти Шарлотт удома. Баскетболісти Репторс через травми втратили Кріса Боша, Андреа Барньяні, Ті Джей Форда й Хорхе Гарбахосу, але змогли домогтися перемоги. Бобкетс провалили свій напад: лідери команди закидували м'ячі з превеликим трудом, а основний розігрувач Реймонд Фелтон так і не зумів набрати жодного  очка, змазавши всі 8 своїх спроб.

У підсумку з-поміж гостей найкращим став колишній резервіст Джаред Дадлі, який зробив дабл-дабл. Торонто було сильніше на підборах (46 проти 35), реалізувало 51% кидків із гри й показало неабияку точність в атаках через дугу - 62%.

Філадельфія - Атланта - 79:88 (17:24, 29:21, 16:21, 17:22)

Ф: Ґрін - 23. Міллер - 18 + передач. Іґудала - 11 + 8 підборів + 5 передач. Корвер - 11 + 6 підборів

А: Сміт - 22 + 7 підборів + 6 передач. Вільямс - 16. Чілдресс - 16 + 6 підборів. Джонсон - 15 + 7 передач

В інших матчах минулого вечора Філадельфія вперше за останні три роки поступилася вдома Атланті, причому до складу Хоукс повернувся новачок-розігрувач Ейсі Ло ІV, який щойно одужав після травми.

Чікаґо - Даллас - 98:103 (24:29, 20:27, 16:15, 38:32)

Ч: Ночіоні - 30 + 5 підборів. Хайнріх - 18 + 5 передач. Дюхон - 12 + 9 підборів + 5 передач. Гордон - 10

Д: Джош Говард - 27 + 10 підборів + 6 передач. Новіцькі - 25 + 6 підборів. Террі - 18 + 5 передач

Даллас у гостях здолав Чікаґо. Щоправда, перемогу Маверікс дещо затьмарила травма шиї Девіна Харріса, яку  той отримав у третій чверті після зіткнення з Іоакімом Ноа.

Ґолден Стейт - Орландо - 117:123 (21:30, 27:27, 31:27, 30:25) (OT 8:14)

Г: Джексон - 25. Елліс - 22 + 12 підборів. Девіс - 19. Барнз - 14. Гаррінґтон - 13 + 11 підборів. Бідріньш - 11 + 15 підборів. Азубуйке - 11

О: Нельсон - 22 + 11 передач. Боґанз - 22. Льюїс - 20. Говард - 18 + 23 підбори. Туркоґлу - 17. Еванз - 11. Дулінґ - 10

Орландо в драматичному виїзному матчі проти Ґолден  Повітряні бої: Монте Елліс проти Говарда і Льюїса (Photo by Rocky Widner/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))Стейт втратило 14-очкову перевагу, яка була в нього впродовж другої чверті. За 3:23 до кінця Стіфен Джексон триочковим кидком уперше за матч вивів Ворріорс уперед 101:99.

У напруженій кінцівці Рашард Льюїс зміг двома точними влученнями поспіль зрівняти рахунок, а потім з лінії штрафних перевести гру в овертайм. У додатковий час гості були точніші, а Ворріорс, що втратили наприкінці  основного часу через перебір фолів Барона Девіса, не змогли завзято поборотися наприкінці.