Корреспондент.net, 4 грудня 2007, 22:08
0
16
Вирішальний матч

Ліга Чемпіонів. Група D. 6-й тур. Шахтар (Донецьк, Україна) - Бенфіка (Лісабон, Португалія) - 1:2. Голи: Лукареллі (30) - Кардосо (6, 22).

Ліга Чемпіонів. Група D. 6-й тур

Шахтар (Донецьк, Україна) - Бенфіка (Лісабон, Португалія) - 1:2

Голи: Лукареллі (30) - Кардосо (6, 22)

Донецьк. НСК Олімпійський. Початок матчу: 21:45

Арбітр: Кирос Вассарас (Греція)

Шахтар: Пятов - Кучер, Фернандіньо, Жадсон, Ілсиньо, Левандовські, Брандао, Рац, Чигринський, Срна, Лукареллі

Тренер: Мірча Луческу

Бенфіка: Кім - Луїзао, Лео, Петі, Кардосо, Кацураніс, Руй Кошта, Максі Перейра, Ді Марія, Нельсон, Давид Луїз

Тренер: Хосе Антоніо Камачо

1-а хвилина - Матч почався

3-а хвилина - Фернандіньо отримав м'яч від Ілсиньо зліва, б'є з лінії штрафний - Ким відбиває м'яч

6-а хвилина - Гол! Кардосо! Помилка в обороні гірників. Оскар Кардосо виходить наодинці з П'ятковим і забиває гол в наші ворота...

8-а хвилина - Срна розрізав захист португальців діагональним пасом. Рац б'є з гострого кута - мимо.

10-а хвилина - Кардосо б'є з 38-ми метрів

11-а хвилина - Простріл справа в нашу штрафну - Чигринський виносить м'яч в поле

14-а хвилина - Жадсон робить пас в штрафну на Фернандіньо. Бразилець в боротьбі із захисником падає на газон. Свисток арбітра мовчить

16-а хвилина - Брандао звалили в штрафний Кіма! Але свисток арбітра мовчить

18-а хвилина - Простріл Раца в штрафну - захисник випереджає Брандао, вибиваючи м'яч в аут

22-а хвилина - ГОЛ! Кардосо!!! Провал зліва в захисті Шахтаря. Кардосо головою забиває другий м'яч у цьому матчі - 0:2

24-а хвилина - Жадсон відмінним пасом знаходить Брандау в штрафній - але Кім випереджає бразильського форварда, вибиваючи м'яч в аут

25-а хвилина - Срна подав штрафний

26-а хвилина - Простріл Жадсона справа - Лукареллі в атаці.

28-а хвилина - Попередження Давиду Луісу. Пенальті у ворота Бенфіки!!

30-а хвилина - ГООООЛ!!! Лукареллі!!!! М'яч ударяє в ноги голкіперові гостей і влітає у ворота!\

30-а хвилина - ГООООЛ!!! Лукареллі!!!! Б'є у центр воріт. Кім падає. М'яч ударяється в ноги голкіперові гостей і влітає у ворота! 1:2

33-а хвилина - Жадсон міг вирватися на відмінну ударну позицію, але дуже сильно відпустив від себе м'яч

42-а хвилина - Руй Кошта обіграв зліва Срну, прострілив уздовж лінії штрафної. Максі Перейра б'є - мимо воріт

45-а хвилина - Арбітр додав 1 хвилину

45 1-а хвилина - Перерва

46-а хвилина - Другий тайм почався

48-а хвилина - Плутанина в штрафній португальців. Фернандіньо б'є головою - Бенфіка відбивається

51-а хвилина - Ще одна атака Шахтаря. Знов навіс в штрафну, але цього разу дуже сильно

56-а хвилина - Заміна в Шахтарі: Хюбшман замість Левандовські

58-а хвилина - Далекий удар Хюбшмана - вище воріт

66-а хвилина - Заміна в Шахтарі: Вілліан замість Ілсиньо. Заміна в Бенфіки: Нуно Ассіш замість Ді Марії

68-а хвилина - Попередження отримує Кучер за фол на Петі

71-а хвилина - Навіс Срни зі свого флангу на далекий кут воротарською

75-а хвилина - Заміна в Шахтарі: Гладкий замість Лукареллі

78-а хвилина - Після подачі кутового Срна запустив м'яч значно вище за ворота

80-а хвилина - Навіс Срни в центр штрафний. Гладкий у боротьбі із захисником б'є головою - мимо воріт

82-а хвилина - Вілліан зліва навісив на далекий кут воротарської. Срна намагався пробити по воротях - не потрапив

83-а хвилина - На поле виходить Луїш Феліпе замість Максі Перейри

86-а хвилина - Рац подав далеко в штрафну, але захисники Бенфіки знов на висоті.

88-а хвилина - Вілліан на лівому фланзі заробляє кутовий. Навіс в штрафну - Кім кулаком виносить м'яч. Хюбшман б'є з літа - вище воріт

90-а хвилина - Арбітр додав 4 хвилини. Заміна у складі Бенфіки: Нуно Гомеш замість Кардосо