Корреспондент.net, 4 грудня 2007, 22:29
0
5
Мілан - Селтік

Ліга Чемпіонів. Група D. 6-й тур. Мілан (Італія) - Селтік (Глазго, Шотландія) - 1:0. Гол: Індзагі (70)

Ліга Чемпіонів. Груповий етап. 6-й тур

Мілан (Італія) - Селтік (Глазго, Шотландія) - 1:0

Гол: Індзагі (70)

Попередження: Браун (47)

Мілан. Сан Сіро. Початок матчу: 21:45

Арбітр: Том Хеннінг Евребе (Норвегія)

Мілан: Калач - Кафу, Гаттузо, Індзагі, Зеєдорф, Шимич (Каладзе, 27), Фаваллі, Пірло, Кака, Амброзіні, Бонера

Тренер: Карло Анчелотті

Селтік: Боруц - Колдуелл, Браун, Хартлі, Пресслі, Донаті, Ярошик, Макдональд, Макманус, Макгіді, О"ді

Тренер: Гордон Страчан

1-а хвилина - Матч почався

2-а хвилина - Мілан почав обережно, особливо не вириваючись вперед

3-а хвилина - М'яч адресувався по флангу атаки Селтіка, але Бонера перехопив

5-а хвилина - Ярошик намагався на лівому фланзі розгорнути атаку, але Кафу виявився непрохідним суперником.

7-а хвилина - Кафу навішував із правого флангу, але голова Колдуелла відправила сферу до ауту

9-а хвилина - Кака віддавав на Зєєдорфа, той намагався хитро розвернути захисника, але у результаті позбувся м'яча

10-а хвилина - Зеєдорф отримав по ногам від Колдуелла і довгий час пролежав на газоні, лікарки показують що ніби все гаразд

11-а хвилина - Амброзіні проривався по флангу, але О"ді у відмінному підкаті вибив м'яч

12-а хвилина - Ще одна атака Селтіка розбилася

13-а хвилина - Індзагі помилився з передачею на лівий фланг і занапастив перспективну атаку

14-а хвилина - Макманус прямо на лінії штрафний на центру воріт зачепив Індзагі за футболку - суддя показує штрафний!

15-а хвилина - Зеєдорф пробивав - м'яч потрапив у стінку!

16-а хвилина - Кака проривався у центр, але Макманус зірвав овації шотландських трибун, зробивши відмінний підкат

17-а хвилина - Пірло закидав з глибини в площу у напрямі Гаттузо, але там захисники опинилися уважні

18-а хвилина - Кака віддав в центр на Амброзіні, той зважився на далекий удар - вийшло слабо і неточно

19-а хвилина - Гаттузо намагався розігнати атаку на фланзі, але Донаті вибив м'яч в аут

21-а хвилина - Ярошик вибігав у швидку контратаку, але трохи забарився і міланці відібрали м'яч

23-а хвилина - Ганяють м'яч обидві команди без претензій на атаки

24-а хвилина - Кака дістав можливість пробити з 25-ти метрів, але м'яч трохи розминувся з дев'яткою

25-а хвилина - Фавалі прострілював у штрафну на Індзагі, останній трохи не отримав цей м'яч

26-а хвилина - Тренери Мілана підняли Каладзе з лави запасних для розминки

27-а хвилина - Шимич після невдалого контакту з шотландським гравцем довго пролежав на газоні. Замість нього виходить Каладзе

29-а хвилина - Високий м'яч адресувався Макдональду, але гравець трохи не дотягся до м'яча

31-а хвилина - Гаттузо подавав у центр штрафний, Індзагі впав отримуючи м'яч - арбітр фіксує симуляцію

33-а хвилина - Амброзіні прострілював у центр штрафний

35-а хвилина - Гаттузо віддавали під удар, але політ м'яча блокувала нога Донаті

36-а хвилина - Кака намагався на фланзі розгойдати О"ді на правому фланзі атаки, але останній справився з бразильцем

37-а хвилина - Зеєдорф після відмінного прострілу вирішив пропустити м'яч, але партнерів за спиною не опинилося

41-а хвилина - Кафу вішає в центр штрафний на Індзагі, той головою намагався перевести м'яч у ворота Боруца, але не вийшло

42-а хвилина - Фаваллі крізь трьох футболістів Селтіка віддав у штрафну на Зеєдорфа, який пробив, але трохи вище воріт

45-а хвилина - Кінець першого тайму

46-а хвилина - Свисток судді. Продовження гри

47-а хвилина - Браун на старті другого тайму отримав жовту картку

48-а хвилина - Пірло пробивав із штрафного, але неточно

49-а хвилина - Індзагі вибіг один до воріт Боруца, але трохи забарився і втратив момент для удару

50-а хвилина - Гра під удар Пірло, але у італійця м'яч зірвався з ноги

54-а хвилина - Зеєдорф віддавав на Кафу, але не вийшло

55-а хвилина - Фаваллі віддає м'яч у штрафну на Кака, той повертає його назад, Фаваллі вирішив його перекласти на інший кут, але там уважні захисники

56-а хвилина - Небезпечно! Брауна зі своєї половини вивели на ударну позицію, Каладзе пропустив гравця, який пробив із меж штрафний, але м'яч зірвався з ноги - перший момент для голу в матчі.

57-а хвилина - Кака віддає на кут штрафний на Фаваллі

63-а хвилина - Пірло лівою намагався по флангу знайти Кафу, але м'яч не пройшов до адресата

64-а хвилина - Кака розібрався з Хартлі і пробив з центральної зони - трохи вище воріт

65-а хвилина - Хесселінк виходить замість Макдональда

66-а хвилина - Відразу ж на Хесселінке порушив правила Пірло - після подачі з штрафного флангу Зеєдорф головою вибив м'яч.

67-а хвилина - Хартлі проїхалися ногами на шотландській стороні, суддя пильний і свідчить про фол

69-а хвилина - Гуркюфф виходить замість Зеєдорфа

70-а хвилина - Гол! Мілан виходить вперед. У складі італійців відрізнився Індзагі. Кака і Кафу для Індзагі - перший знайшов другого у лицьової лінії, а Піпо отримував м'яч вже на розі воротарської, звідки гріх було промазати!

72-а хвилина - Сно виходить замість Донаті

74-а хвилина - Броккі виходить замість Пірло

78-а хвилина - Остання заміна у шотландців - замість одного з кращих в зеленій футболці Ярошика виходить Журавські

79-а хвилина - Гуркюфф пробивав з лінії штрафний - вийшло, але вище за перекладину

80-а хвилина - Кафу з флангу віддає в центр на лінію штрафний під удар Брокки, Індзагі хотів добити, але Боруц і цю загрозу зміг ліквідувати

86-а хвилина - Брокки виводить по флангу невгомонного Кафу, який не зміг навісити мимо захисника Селтіка

87-а хвилина - Журавські піднімав м'яч у бік голови Хесселінка, який зміг вдало вискочити, але удар змазався у голландця - мимо!

88-а хвилина - Колдуелл з флангу намагався загострити в центр штрафний, але Амброзіні перехопив цей пас

90-а хвилина - Гуркюфф прострілював у центр штрафний - Макманус на місці!

90+1-а хвилина - Кака вибіг один на один, уклав на газон Боруца, але Сно не дав м'ячу залетіти в біло-зелену павутину.