Корреспондент.net, 4 грудня 2007, 22:54
0
5
Перемога за БК Києвом

БК Київ розгромив удома німецький клуб Ертланд Дрегонз - 87:66, очоливши свою групу Кубка УЛЄБ.

Господарі спочатку виглядали невпевнено - свою роль відіграв і напружений графік ігор, через який проблеми виникали і в грі з Дніпром. Недивно, що всю першу половину першої чверті ніяк не вдавалося  прощупати свою гру.

Лише під кінець п'ятої хвилини данк Артура Дроздова дозволив вовкам вийти вперед - 9:8. Вихід Джейкоба Джекса надав можливість киянам лише якийсь час відчути гру - незабаром дракони знов вирвалися вперед на чотири очки. І ось тут Томо Махорич кинув в бій Манучара Маркоїшвілі, чия поява дозволила БК Київ викласти свій головний козир - - мобільність. Спокійно, як на тренуванні, Вовки показали німцям, хто тут господар, закінчивши чверть на свою користь - 22:18.

Ще з кінця першої чверті словенський фахівець перейшов на схему з двома разігруючими  - Крстичем і Джетером, і при цьому кинув у бій Райана Стека. На цьому фоні Джекс, який довго підміняв основного центрового БК Київ на його позиції, перейшов на місце четвертого номера. Зроблено це було з наміром - Кріс Флемінг також обіграв обох плеймейкерів Джона Голдсберрі й Ерла Роуленда.

Київські візаві перекрили кисень обом і без проблем продовжили свою роботу. При цьому столичні захисники встигали не лише стежити за суперником на своїй половині майданчика, але і легко відриватися в атаці. Той же Пух Джетер легко виходив один на далекий кидок, налагодилася робота в захисті й у великих. Загалом - 43:35. Із складу Ертланда можна виділити лише Адама Чабба - він став непереборною перешкодою для передньої лінії вовків, зібравши врожай із шести підборів і набравши десять очок.

Старт підопічних Махоріча в третій чверті 9:2 настільки бентежив гостей, що Крісу Флемінгу довелося просити тайм-аут. Не допомогло - після чергового триочкового Манучара Маркоїшвілі українська команда вже вела з різницею в двадцять очок - 57:37 - і не збиралася зупинятися. Трохи пізніше В'ячеслав Кравцов додав зверху, і Флемінг знов зажадав хвилину на роздуми.

Здавалося, що Дракони вмудряться поставити рекорд, набравши за чверть лише два очки, але за півтори хвилини до кінця чверті їм все ж вдалося декілька результативних атак, після яких їх показник, хоч і насилу, але став двозначним. А закінчилося все логічно - Артур Дроздов видав на-гора два з фолом - 69:46.

Виходячи з того, з якою різницею в рахунку команди закінчили третю чверть, завершальна десятихвилинка перетворилася у банальне догравання, в якому німці старалися, принаймні, зберегти свою честь. Та після далекого кидка Володимира Крстича перевага вовків досягла тридцяти двох очок - 74:52. Надалі кияни легко утримували свою перевагу, благо, дракони їм це дозволяли - 87:66.

БК Київ - Ертланд Дрегонз 87:66 (22:18, 21:17, 26:11, 18:20)

К: Дроздів 22   7 підборів, Джетер 16, Маркоїшвілі 12, Фейсон 9, Девіс 9, Кравцов 7+7 підборів, Крстич 6, Джекс 6

ЕД: Роуленд 15, Чабб 10   6 підборів, Мельцер 8, Томас 7, Джонсон 6, Голдсберрі 6, Макінтош 5, Хол 4, Родевальд 3, Мадріх 2