Українські гандболістки виграли Кубок Президента

Корреспондент.net, 10 грудня 2007, 11:33
0
3
Українська жіноча збірна з гандболу посіла 13 місце на ЧС, але здобула Кубок Президента

Жіноча гандбольна збірна України на чемпіонаті світу у Франції посіла 13 місце. Українські гандболістки стали найкращими серед команд-невдах і виграли турнір Кубок Президента.

Збірна України виграла в матчі з бразильською командою 24:21 (11:8). Двобій Україна-Бразилія був видовищним і гарним. Команди продемонстрували абсолютно різні стилі гри.

Українки грали чітко й холоднокровно. Бразилія натомість робила наголос на швидкості, намагалася перехопити м'яч і провести блискавичні атаки. Швидку й захопливу гру своїми лементами й темпераментними діями доповнювали тренери обох команд.

Збірна України випереджала Бразилію в рахунку з перших хвилин гри. Тільки на 43-й хвилині матчу Бразилія змогла наздогнати й обігнати в рахунку (14:15), як виявилося в перший і останній раз за гру. Збірна України при рахунку 14:15 відповіла чотирма чіткими атаками  - 18:15.

За півтори хвилини до кінця гри збірна Бразилії скоротила рахунок до 22:21, але наша команда не дала себе обіграти. Голи Цигіци й Резнір вирішили питання про переможця - 24:21.Олена Цигіца стала найрезультативнішою в складі нашої команди - 9 м'ячів.