Кубок УЛЄБ: Бенеттон узяв реванш у БК Київ

Корреспондент.net, 11 грудня 2007, 22:04
0
7
БК Київ - Бенеттон

БК Київ програв у домашньому матчі шостого туру групового раунду Кубка УЛЄБ італійському Бенеттону.

Незважаючи на значне поліпшення гри Бенеттона в останніх матчах, початок зустрічі був за киянами. Стартувало все з п'яти очок, які набрав Маркус Фейсон і Пух Джетер, а також із хорошої гри в захисті В'ячеслава Кравцова. Проте пізніше деяка неузгодженість дій між вовками вилилася в удар 8:0. А за рахунку 7:10 словенському наставникові довелося просити першу хвилину для наради.

Перерва пішла на користь гостям -  Бенеттон руками своїх снайперів Лайонела Чалмерса і Ріса Гейнза збільшив різницю - 19:7. У бій терміново пішли Джейкоб Джекс і Райан Стек. Перший якраз і набрав перші за сім хвилин очки БК Київ, а останній до них додав точний далекий кидок, за яким послідував данк. Але зменшити різницю все ж не вдалося - три очки від Ріса Гейнза зберегли паритет - 14:27.

Ще до завершення першої десятихвилинки від стартового складу киян залишився на майданчику лише Артур Дроздов. Саме він, після перестрілки триочковими Чалмерс-Джекс, гарним данком завершив стартовий ривок вовків 7:3 і змусив Октая Махмуті попросити тайм-аут вже через півтори хвилини після старту другої чверті. Згодом точні далекі кидки Дроздова і Стека скоротили розрив до чотирьох очок 27:31.

Італійцям вдавалося утримувати перевагу в основному за рахунок дуже настирливої і чіпкої роботи під щитом суперника - дев'ять підборів у другій чверті проти наших захисних п'яти. Тим більше що у гравців БК Київ раптом знову почався синдром невдачі - кільце Бенеттона частенько відмовлялося приймати кидки столичних гравців. Зустріч підсумував фірмовий кидок зверху з подачі Стека Манучар Маркоїшвілі. 35:43 - на велику перерву лідерами пішли гості.

Початок другої половини гри став видовищем. Після двох кидків зверху від Райана Стека і В'ячеслава Кравцова, а також триочкового від Артура Дроздова кияни знову підібралися на відстань чотирьох очок. Та згодом пропустили ряд далеких пострілів від суперника і відкотилися за межі десяти пунктів - 47:58.

Надалі почалася боротьба на кожному сантиметрі майданчика, та успіх тримали за хвіст гості. Між двома тайм-аутами, які просив Томо Махорич, ще один ривок італійців склав 9:1. А після кидка Маттео Соранья перевага перевалила за двадцятиочкову позначку - 48:70. З таким рахунком і пішли на перерву.

У завершальній чверті боролися лише за престиж. Вовки чесно прагнули скоротити розрив, але гравці Бенеттона уважно стежили за діями суперника. За всі десять хвилин різниця в рахунку коливалася в межах двадцяти очок. Як результат -  БК Київ потерпів другу поразку в Кубку ULEB - 73:89.

БК Київ - Бенеттон - 73:89 (14:27; 21:16; 15:29; 23:17)

БК Київ: Джетер - 15+4 передачі. Дроздов - 21+10 підборів. Стек - 16.