Корреспондент.net, 14 грудня 2007, 11:46
0
6
Центровий Хіт Шакіл О’Ніл швидко одержав три фоли і сів на лаву

У ніч із четверга на п’ятницю в NBA за традицією граються два матчі, які показує телекомпанія TNT. На цьому тижні довелось зустрітися Майамі з Вашингтоном і Лейкерс із Сан- Антоніо.

Майамі - Вашингтон - 91:104 (16:28, 33:31, 21:23, 21:22)

Майамі, Флорида, AmerіcanAіrlіnes Arena

М: Куїнн - 22 очка (з лави). Хаслем - 19 + 11 підборів (5 у нападі). Уейд - 17+7 підборів+7 передач+1 блок-шот+8 втрат. Девіс - 16, ОНіл - 7+6 підборів

В: Стівенсон - 26+3 підбори+3 передачі. К. Батлер - 19 + 10 підборів+5 передач+4 перехоплення. Джеймісон - 16 + 16 підборів+3 передачі. Хейвуд - 12 + 10 підборів (5 у нападі). Деніелс - 11+5 передач (усе - стартова п’ятірка)

Майамі вперше грало вдома після тривалого виїзного турне Заходом, що завершилося двома перемогами поспіль. Вашингтон за останні 4 сезони лише один раз зумів обіграти Хіт - це сталося в минулому сезоні вдома в Уїзардс.

15 поразок при одній перемозі - невтішний баланс, плюс відсутність лідера Джилберта Арінаса. Не дивно, що господарі вважалися явними фаворитами. Але матч склався, всупереч очікуванням, не на користь Майамі.

Дешон Стівенсон став найбільш результативним у складі гостей - його 10 очок в дебюті першої чверті допомогли Вашингтонові відірватися 24:11.

Центровий Хіт Шакіл ОНіл швидко одержав три фоли й уже на 20-й хвилині наставник Майамі Пет Райлі був змушений посадити його на лаву. Граючи маленьким складом (Кріс Куїнн, Дуейн Вейд, Декуан Кук, Рікі Девіс, Удоніс Хаслем), господарі змогли організувати ривок 11:3.

На початку другої половини Хіт набрали 5 очок без відповіді, скоротивши розрив до 5 очок - 59:54. На майданчику знову з’явився О’Ніл, який успішно підбирав всі відскоки на своєму щиті. Також вийшов Джейсон Вільямс, який відновився після травми.

На 31- й хвилині вони були замінені на Алонзо Морнінга та Куїнна відповідно, оскільки Уїзардс організували ривок 10:0, і треба було щось змінювати в діях, насамперед, оборони. Керон Батлер довів різницю до загрозливої відмітки в 19 очок.

Хіт не здавалися - на початку заключної чверті розрив скоротився всього лише до 7 очок, а потім новачок Майамі Люк Джексон прогавив чудову можливість відзначитися, промахнувшись через дугу.

Даріус Сонгайла відновив 9-очкову перевагу Уїзардс, і, як не старалися Хаслем та Куїнн, ближче, ніж на 7 очок Вашингтон господарів не підпустив. Гості були сильнішими в більшості статистичних показників матчу (48 підборів проти 36, 8 втрат проти 14) і одержали свою 12-ту перемогу в сезоні, закріпившись у зоні плейофф.

Лейкерс - Сан- Антоніо - 102:97 (18:19, 33:24, 21:31, 30:23)