Український біатлоніст відзначився бронзою на Кубку світу

Корреспондент.net, 14 грудня 2007, 12:13
0
3
Сергій Седнєв демонструє чудові результати

У четвер, 13 грудня, у словенській Поклюці стартував третій етап Кубка світу з біатлону сезону 2007/2008, і вже в першій гонці етапу українець Сергій Седнєв посів третє місце.

Бронза Седнєва на етапі в Поклюці стала першою нагородою українських біатлоністів на Кубку світу цього сезону.

В індивідуальній гонці на 20 км Сергій фінішував третім. Ще один український біатлоніст, Олег Бережний, посів четверте місце. У десятку кращих увійшов і Олександр Біланенко. У рейтинг топ-30 вдалося увійти й В’ячеславові Деркачу, який посів 27 місце.

В індивідуальній гонці визначальною була стрільба. Седнєв допустив єдиний промах на останньому, четвертому рубежі. Бережний та Біланенко стріляли сьогодні без помилок.

Переможцем перегонів став норвежець Еміл Хегль Свендсен. Німець Олександр Вульф програв йому 48.6 секунди, Сергій Седнєв поступився переможцеві 1:55.9 хвилини. Олег Бережний фінішував за 0.7 секунд від третього місця.

ВІДЕО: Бронзовий тріумф українця

За матеріалами: Наш спорт