NBA: Переможна хода Портленда

17 грудня 2007, 09:53
0
3

Минулої ночі в NBA було зіграно 4 матчі. Портленд одержав свою сьому перемогу поспіль, здолавши Денвер на його майданчику. Лейкерз виявилися сильнішими в "лос-анджелеському дербі".

Денвер - Портленд - 105:116 (25:30, 24:31, 24:31, 32:24)

Д: Айверсон - 38. Ентоні - 19. Мартін - 14. Клейза - 11.

П: Рій - 26 + 11 передач. Фрай - 20. Аутло - 17. Джонз - 14. Блейк - 12. Джек - 10.

Портленд продовжив свою переможну серію до 7 ігор - довшу на сьогодні має тільки Бостон з його 9 перемогами поспіль. Зустрічі з Денвером завжди були для Трейл Блейзерс не надто вдалими: 11 з 12 двобоїв вони їм програли, у т.ч. і гру в цьому сезоні, коли Портленд реалізував лише 39% кидків із гри. Але цього разу  гості перевершили самих себе, на майданчику їх просто не можна було зупинити: 55% реалізації з гри при істотній перевазі на підборах (41 проти 31).

Джоель Пржибілла шушукається з командою (Photo by Garrett Ellwood/NBAE/Getty Images (sports.yahoo.com))Трейл Блейзерс з перших хвилин захопили ініціативу й нарощували свою перевагу впродовж першої половини матчу. А початок третьої чверті позбавив уболівальників Денвера всіх ілюзій щодо перемоги: ривок 11:0 дозволив гостям довести різницю до 21 очка. Аллен Айверсон щосили намагався врятувати цей матч, набравши 38 очок при 50% точності кидка, але його партнер Кармело Ентоні цього вечора надто часто хибив, набравши лише 19 очок (35% із гри) при 5 втратах.

Лейкерс - Кліпперз - 113:92 (29:15, 28:29, 25:32, 31:16)

Л: Брайант - 32. Волтон - 15. Байнум, Вуячіч - по 14. Одом - 12.

К: Маґетті - 27. Кеймен - 18 + 16 підборів. Діко, Девіс - по 10.

Лейкерз упевнено виграли в Кліпперз в "лос-анджелеському дербі". Уже всередині першої чверті перевага формальних господарів майданчика досягла двозначної цифри, а до 11-ї хвилини опіканці Філа Джексона вели з розривом в 18 очок. Кліпперз час від часу вдавалося скоротити відставання - спершу до 7 очок всередині другої чверті, а потім до 6 очок в дебюті останньої, але на більше сил у гостей не вистачило. Суперники догравали матч у  другому складі.

Торонто - Бостон - 77:90 (17:27, 19:23, 18:21, 23:19)

Т: Бош - 17 + 13 підборів. Хамфріс - 12.

Б: Пірз - 18. Гарнетт - 16. Рондо - 14. Хауз - 11. Посі - 10. Т. Аллен - 10.

Бостон досяг кращого з 1963 року співвідношення перемог і поразок (20-2), здолавши на виїзді Торонто. Знову не взяв участі у матчі Рей Аллен, але його партнери, продемонструвавши чудовий захист (77 очок - найгірший результат з набраних очок у цьому сезоні для Репторз), здобули важливу перемогу, продовживши свою виграшну серію до 9 ігор. При цьому Селтікс мали лише 9 втрат проти 17 у суперника.

Детройт - Ґолден Стейт - 109:87 (23:22, 35:13, 29:32, 22:20)   Кальдерон іде в наступ (Photo by David Sandford/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))

Д: Прінс - 23. Біллапс - 19. Макдаєс - 14 + 11 підборів. Гемілтон - 13. Максьєлл - 11. Аффлало - 11.

Ґ: Барнс - 15. С. Джексон - 13. Крошир - 12. Райт - 10.

У себе вдома Детройт розгромив Ґолден Стейт з різницею в 22 очки. Причиною такої великої поразки наставник Ворріорз Дон Нельсон назвав те, що його команді був потрібен відпочинок перед завтрашньою грою (нагадаємо, що гості почали тривале виїзне турне матчем з Пістонз), і він задіяв резервний склад, знаючи, що перемоги в цьому двобої сподіватися не варто. У підсумку господарі здобули серйозну перевагу: зібрали на 15 підборів більше, ніж суперник, зробили на 8 втрат менше й реалізували 51% кидків із гри.

За матеріалами  Спорт.ru (Станіслав Тютюнник)