Мальдіні оголосив про завершення кар'єри

17 грудня 2007, 12:50
0
6

Після перемоги на клубному чемпіонаті світу 39-річний захисник Мілана повідомив, що влітку завершить свою футбольну кар'єру.

"Думаю, що для будь-якого гравця буде важко боротися за найвищі досягнення в 39 років. Я задоволений тим, що мені вдалося зробити сьогодні й упродовж усієї моєї кар'єри. У червні я піду з футболу і не шкодую про це. Зараз мені важко дається кожний матч, постійно турбує біль", - заявив Паоло Мальдіні.

За Мілан Паоло Мальдіні виступає з 1984 року. За цей час він завоював разом із командою сім чемпіонських титулів в італійській Серії А, п'ять разів перемагав у Лізі чемпіонів, виграв чотири Суперкубки УЄФА, один Кубок і п'ять Суперкубків Італії.

Перемога на клубному чемпіонаті світу стала для Мальдіні третьою, якщо враховувати Міжконтинентальний Кубок. Напередодні старту турніру в Японії ходили чутки про те, що Мальдіні може піти на пенсію відразу ж після фінального матчу, однак захисник вирішив дограти сезон до кінця заради своїх уболівальників.