Шевченко забиває - Воронін мовчить

20 грудня 2007, 15:09
0
4

Челсі втретє за останні чотири роки пробився в півфінал турніру. Активну участь у тріумфі Синіх взяв українець Андрій Шевченко.

Форвард національній збірні України Андрій Шевченко провів 90 хвилин у складі Челсі. Уже в доданий час Сідуелл все-таки замінив українця. А за пару хвилин до цього Шевченко зняв всі питання щодо долі путівки в півфінал, забивши другий гол у ворота Ліверпуля, у складі якого весь матч провів ще один нападаючий збірної України - Андрій Воронін.

Основні події в матчі, що проходив з відчутною перевагою господарів поля, відбулися в другому таймі. На 59-й хвилині Френк Лампард після передачі Андрія Шевченка відкрив рахунок ударом низом - захисник Ліверпуля Джеймі Каррагер намагався винести м'яч, але лише переправив його у ворота над воротарем Чарльзом Ітандже.

Через хвилину гості залишилися в десятьох, оскільки червону картку за стрибок двома ногами на ноги суперника одержав форвард Ліверпуля Пітер Крауч. За півгодини, що залишилися, у Челсі було кілька можливостей для того, щоб збільшити розрив у рахунку, і на останній хвилині Шевченко забив другий гол.

Уже після матчу стало відомо, що капітан збірної України ушкодив щиколотки і це ставить під сумнів його участь у матчі Прем'єр-ліги проти Блекберна. "У нього розпухла щиколотка. Що далі - не знаю", - сказав Оврам Грант.

У матчі 1/4 фіналу пізно ввечері, 19 грудня, лондонці на своєму полі обіграли Ліверпуль із рахунком 2:0. Голи забивали Френк Лампард і Андрій Шевченко.

Відео: Шевченко допоміг "Челсі" вибити "Ліверпуль" з Кубка Англії

Раніше в півфінал пробилися також Арсенал, Евертон і Тоттенхем. За вихід у фінал Челсі зіграє із ще одним ліверпульським клубом - Евертоном, а Тоттенхем - з Арсеналом.