NBA: Гра напередодні Різдва

24 грудня 2007, 12:31
0
9

Напередодні різдвяної перерви в NBА було зіграно 5 матчів. Лідери Сходу Бостон і Детройт здобули впевнені перемоги, а Нью-Йорк був убитий Лейкерз.

Нью-Йорк - Лейкерз - 90:95 (21:31, 16:24, 24:20, 29:20)

Н: Кроуфорд - 31 очко. Робінсон - 16. Лі - 12 + 13 підборів

Л: Брайант - 39 + 11 підборів. Байнум - 13. Одом - 9

Кобі Брайант став наймолодшим  гравцем в історії NBA, який набрав 20 тис очків. Ця знакова подія сталася під час матчу Нью-Йорк - Лос-Анджелес Лейкерз. Господарі майданчика в останнній чверті змогли відіграти двозначне відставання завдяки зусиллям Джамала Кроуфорда, який набрав 9 очків поспіль і Девіда Лі, який реалізував штрафні кидки.

За 1:55 до кінця від переваги Лейкерз залишилося лише одне очко, і Кроуфорд мав прекрасний шанс уперше в матчі вивести свою команду вперед. Але його спіткала невдача, а свою спробу натомість реалізував Брайант - 93:90.

Остаточний рахунок встановив Джордан Фармар, який перехопив м'яч і забив данк. Наставник Нікс Айзея Томас був украй незадоволений своїми гравцями й заявив, що в наступній грі обов'язково зробить кілька кадрових рокіровок у складі.

Детройт - Х'юстон - 94:82 (25:22, 26:22, 27:16, 16:22)

Д: Гемілтон - 17. Р. Воллес - 14 + 10 підборів. Максіелл - 14

Х: Скола - 18 + 9 підборів. Макґрейді - 14. Яо Мін - 12

Центральним двобоєм вечора став матч між Детройтом і Х'юстоном. Трейсі Макґрейді (Photo by Allen Einstein/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))Ці суперники нещодавно вже зустрічалися, і тоді Рокетс вирвали перемогу в себе на майданчику. Цього разу  Пістонз продемонстрували дуже надійний захист, а лідери гостей по черзі вибули з гри - спершу Трейсі Макґрейді забив і без того травмоване коліно, а слідом за ним після 4 накладених на обличчя швів на лавку запасних сів і Яо Мін.

Китайський центровий провів досить посередній матч (31% із гри, 7 втрат), зате Луїс Скола зумів набрати 18 очків й 9 підборів. Детройт виграв третю чверть із розривом в 11 очків й спокійно дограв матч, маючи в дебюті останьої чверті 20-очкову перевагу.

Пістонз мали підсумкову перевагу в усіх основних статистичних категоріях. Наставник гостей Рік Адельман головною причиною поразки назвав утому - останні 5 ігор Рокетс провели в 4 різних містах, і постійні перельоти неґативно позначилися на фізичних кондиціях гравців.

Тепер після 4 ігор за 5 днів Х'юстон матиме довгоочікувану перерву до 28 грудня, коли зіграє з Мемфісом. Макґрейді заявив, що відчуває гострий біль у коліні, тому швидше за все пропустить цю зустріч.

Клівленд - Ґолден Стейт - 96:105 (22:38, 28:25, 17:28, 29:14)

К: Л. Джеймс - 25 + 8 передач. Ілґаускас - 20. Гібсон - 13

Г: З. Джексон - 29. Б. Девіс - 27 + 10 передач. Елліс - 19

Ґолден Стейт завдав хворобливої поразки Клівленду, яка стало для Леброна Джеймса й партнерів уже 10-ю в 13 іграх. У третій чверті Ворріорз вели з перевагою в 28 очків, а місцеві вболівальники голосно освистували Кавальєрс. Господарі реалізували лише 21% триочкових і 64% з лінії штрафних, дозволивши при цьому суперникові забити собі понад 100 очків з 52% точністю кидків, що було надзвичайною рідкістю в минулому сезоні.

Бостон - Орландо - 103:91 (27:21, 22:21, 29:22, 25:27) Кевін Ґарнет відпихає Рашарда Льюїса (Photo by Brian Babineau/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))

Б: Пірз - 24 очки. Рондо - 23. Р. Аллен - 22

О: Д. Говард - 23 + 14 підборів. Туркоґлу - 19. Льюїс - 15

25-й  дабл-дабл Двайта Говарда в сезоні не допоміг Орландо на виїзді здолати Бостон.

Сакраменто - Денвер - 105:106 (31:23, 35:28, 21:26, 18:29)

С: Артест - 24 + 9 підборів + 8 передач. Міллер - 22 + 8 підборів. Селмонз - 14

Д: Ентоні - 30 + 12 підборів. Айверсон - 21. Кембі - 19 + 14 підборів

Сакраменто подарувало перемогу Денверу, не зумівши на рідній арені у вирішальні секунди матчу реалізувати штрафні кидки - антигероями стали Бено Удріх і Бред Міллер.

Наґетс знехтували своєю перевагою, змазавши наприкінці матчу багацько кидків. Перемогу денверцям приніс майже одночасно з фінальною сиреною Лінас Клейза.