NBA: Неймовірний Портленд

26 грудня 2007, 12:25
0
7

У ніч з вівторка на середу після різдвяного свята відновили ігри регулярного сезону NBA. Головна подія туру - 11-а поспіль перемога скромного Портленда.

Лейкерз - Фінікс - 122:115 (25:26, 37:36, 30:27, 30:26)

Л: Брайант - 38. Е.Байнум - 28 + 12 підборів. Фішер - 19. Одом - 15 + 14 підборів. Аріза - 14

Ф: Неш - 24 + 14 передач. Стадемайр - 19. Меріон - 15 + 10 підборів. Белл - 15. Гілл - 14. Барбоса - 10. Скіннер - 10

Лос-Анджелес Лейкерз обіграли лідера свого дивізіону Фінікс Санз. До лав Санз повернувся головний суперник Кобі Брайанта Раджа Белл, але він не зміг перешкодити лідерові Лейкерз цього вечора - 38 очок.

Центровий господарів Ендрю Байнум набрав рекордну за кар'єру кількість очків у матчі - 28 очок. Лейкерз мали відчутну перевагу на підборах (47 проти 38), хоч і невдало атакували через дугу (25%).

Фінікс вдало відкрив матч, одразу взявши гору - 8:2, але потім почав здавати свої позиції, дозволяючи Байнуму домінувати в трисекундній зоні. У другій чверті Лейкерз відірвалися на 7 очок, у той час як Байнум встиг набрати 16 очок.

Під завісу першої половини матчу снайперські здібності продемонстрував Дерек Фішер, набравши для господарів майданчика 9 очок поспіль. Але триочкові влучення від Стіва Неша не дали гостям відпустити далеко суперника - 62:62. А за 2:24 до кінця третьої чверті Белл через дугу вивів команду уперед 85:83.

В останній чверті тандем Брайант- Байнум зміг зломити опір Санз - за 4:21 до фінальної сирени різниця в рахунку досягла двозначної оцінки - 110:100, і господарі святкували перемогу над принциповим суперником.

Портленд - Сіетл - 89:79 (24:24, 22:20, 24:18, 19:17)

П: Рой - 17. Джек - 17. Блейк - 12. Фрай - 12

С: Дюрант - 23. Щерб'як - 19

Портленд продовжив свою переможну серію до 11 ігор, зі скрипом здолавши вдома Сіетл. У першій половині матчу Суперсонікс трималися на близькій відстані, а Трейл Блейзерз мали серйозні проблеми в нападі (лише 39% із гри).

Найрезультативніший гравець команди Ламаркус Олдрідж зміг Брендон Рой і Стів Блейк (Photo by Sam Forencich/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))влучити в кільце тільки один раз із 10 спроб, а основний малий форвард Мартелл Вебстер реалізував аж один кидок. Проте, у третій чверті господарі змогли зробити ривок 16:2, після чого різниця досягла 16 очок.

Другий номер нинішнього Драфта Кевін Дюрант відповів своїм соло - 8 очок підряд, скоротивши відставання Сіетла також до 8 очок, але на більше в гостей не вистачило сил. В останній чверті Воллі Щерб'як тричі підряд атакував через дугу, але не зміг втрапити в кільце, а потім Нік Коллісон "впустив" м'яч, на що Джеймс Джонз відповів триочковим - 83:68.

Клівленд - Майамі - 96:82 (25:17, 18:30, 24:14, 29:21)

К: Л.Джеймс - 25 + 12 передач. Гуден - 16. Гібсон - 16. Варежао - 15. Ілґаускас - 13

М: Вейд - 22. Девіс - 15. Ш.О'Ніл - 13 + 13 підборів

Клівленд здолав удома Майамі. Наставник господарів Майк Браун поставив у стартовій п'ятірці на позиції розігрувача Ларрі Х'юза, але той розчарував тренера, набравши лише 7 очок, хоч і зробив 4 перехоплення. А от Деніел Гібсон, який вийшов з запасних,  приніс команді 16 очок, забивши чотири м'ячі через дугу.

Перша чверть стала для Кавальєрз вдалою, а от у другій вони пропустили 30 очок. На початку третьої вони поступалися  суперникові вже 10 очками, незважаючи на те, що лідер Хіт Двейн Вейд не влучив у кільце в першій половині жодного разу з гри.

Клівленд вчасно "прибивав" у захисті, змушуючи Майамі зазнавати втрат (18 у підсумку). Ривок господарів15:0  дозволив їм відірватися на 8 очок наприкінці  третьої чверті. А за 6:55 до сирени в останній чверті наставник гостей Пет Райлі посадив свого центрового Шакіла О'Ніла на лавку, бо той одержав п'ятий фол. У його відсутність Хіт не вдалося зробити рятівного ривка, а підсумкові показники команди виявилися невеселими (13% триочкових, 54% штрафних).

Після першої третини сезону Майамі має вже 20 поразок і посідає останнє місце на Сході.

За матеріалами Спорт.Ру (Станіслав Тютюннік)