NHL: Падіння Блискавок

28 грудня 2007, 11:32
0
4

В ніч з четверга на п'ятницю, 28 грудня, в Національній Хокейній Лізі відбулися дев'ять матчів регулярного чемпіонату.

У матчі Атланти з Флоридою зійшлися сусіди по Південно-східному дивізіону, причому перед цим поєдинком Трешерз і Пантери мали однакову кількість очок - по 37. Перший період проходив з відчутною перевагою господарів майданчика, проте зловив кураж варти воріт Флориди Томаш Вокоун, за 20 хвилин гри, що відбив 16 кидків. А ось у гостей справи з реалізацією голових моментів йшли куди краще - Хортон і Дворжак по разу засмутили Карі Лехтонена.

Друга двадцятихвилинка вийшла безголовою, зате в третій команди подарували глядачам приголомшливе видовище. Спочатку Ілля Ковальчук, закинувши свою 30-у шайбу, скоротив розрив в рахунку до мінімуму. Проте потім черговою помилкою оборони Трешерз скористався Руслан Салей. До кінця матчу команди ще по два рази уразили ворота одна одної. Причому Ковальчук наніс ще один результативний кидок. У результаті - 3:3 в третьому періоді, і 3:5 в матчі.

Блискавки з Тампи, які посідають передостаннє місце в Східній конференції, провели черговий невдалий матч з Монреалем. Канадці заспокоїлися лише на початку третього періоду, коли рахунок був 5:0 на їхню користь. До честі господарів, вони не опустили руки і до кінця матчу закинули дві шайби.

Пінгвіни, ведені Євгенієм Малкіним і Сідні Кросбі, продовжують демонструвати результативний хокей. Основний час матчу завершився внічию - 3:3. У складі гостей одну з шайб закинув Олександр Овечкін, якому асистував Віктор Козлов.

Розв'язка ж поєдинку настала на другій хвилині овертайму. Кросбі зробив вивірену передачу на Гончара, і Сергій приніс перемогу Пінгвінам - 4:3.