Хокей: Збірна Росії виграла бронзу

5 січня 2008, 20:39
0
6

Російські хокеїсти зайняли третє місце на молодіжному чемпіонаті світу, який проходить в Чехії

У матчі за бронзові медалі команда Сергія Немчинова обіграла збірну США з рахунком 4:2, узявши реванш за поразку в груповому турнірі.

У матчі за третє місце росіяни вирішили результат гри на свою користь вже в першому періоді, коли Олексій Черепанов, Євгеній Курбатов і Микита Філатов закинули три шайби. У другій 20-хвилинці команди обмінялися голами – у складі російської команди знову відзначився Філатов, а в завершальній третині матчу американцям вдалося лише скоротити різницю в рахунку, коли вони реалізували подвійну чисельну перевагу.

На груповому турнірі збірна Росії поступилася збірній США з рахунком 2:3. На попередньому чемпіонаті світу росіяни зайняли друге місце, програвши у вирішальному матчі канадцям.

Росія - США - 4:2 (3:0, 1:1, 0:1)

Голи: Черепанов (Філатов, Мамин), 03:59 (1:0). Курбатов (Тіхонов), 11:04 (2:0 - бол.). Філатов (Черепанов), 16:57 (3:0). Філатов (Мамин, Черепанов), 21:30 (4:0 - бол.). Рахшані (Окпосо), 30:47 (4:1). Шредер, 53:39 (4:2).