NBA: Для Лейкерс перемога без труднощів

7 січня 2008, 14:22
0
3

Ще один ігровий день у NBA сенсацій не приніс. Аллен Айверсон провів прекрасний матч проти своєї колишньої команди, набравши 38 очок. Ману Жінобілі допоміг Сан-Антоніо закріпитися на першій сходинці Західної конференції.

Денвер - Філадельфія - 109:96 (29:22, 24:21, 24:24, 32:29)

Д: Айверсон - 38+8 передач. Ентоні - 23. Кембі - 11+12 підборів   7 блок-шотів

Ф: А.Міллер - 22. Ігуодала - 14+10 підборів. Далемберт - 10+15 підборів

Денвер зміг подолати удома Філадельфію. У третій чверті господарі розтринькали своє 15-очкове лідерство, дозволивши суперникові зрівняти рахунок 62:62. Але потім Аллен Айверсон забив своїй колишній команді два триочкових підряд, і надалі Наггетс тільки нарощували здобуту перевагу.

Торонто - Клівленд - 90:93 (28:14, 15:19, 27:24, 20:36)

Т: Бош - 23. Е. Паркер - 20 +9 підборів.

Кальдерон - 16+11 передач

К: Л. Джеймс - 39+11 підборів   8 передач. Л. Хьюз - 14. Гуден - 10+12 підборів

Клівленд, програючи на початку четвертої чверті 13 очок Торонто, зміг відігратися завдяки феноменальній грі Леброна Джеймса, що потрапив 8 з 10 кидків у грі на фініші матчу, закінчивши зустріч із 39 очками.

Точні кидки від Джеймса дозволили його команді зрівняти рахунок з 6:26 до кінця - 76:76. На останніх хвилинах зустрічі триочковий у виконанні Денієла Гібсона довів перевагу гостей до 5 очок, і Кавальерс утримали переможний рахунок завдяки точно виконаним штрафним у вирішальні хвилини.

Вашингтон - Сіетл - 108:86 (31:17, 21:29, 26:23, 30:17)

У: К. Батлер - 33 очки. Джеймісон - 21+12 підборів. А. Деніелс - 13+10 передач

С: Дюрант - 19. Щербьяк - 18. Коллісон - 13+17 підборів

Сіетл провалив дебют виїзного поєдинку з Вашингтоном, змазавши 10 з перших 13 кидків. Уїзардс створили 14-очковий розрив вже в першій чверті й спокійно завершили матч перемогою. Виправданням для Суперсонікс могло послужити те, що вони грали без травмованого основного потужного форварда Кріса Уїлкокса, опонент якого Антуан Джемісон зробив дабл-дабл, набравши 21 очко.

Кліпперс - Сан-Антоніо - 82:88 (24:21, 18:21, 20:22, 20:24)

К: Каман - 20+14 підборів.Торнтон - 17+8 підборів. Маггетті - 14

С: Паркер - 26. Жінобілі - 23. Данкан - 17+17 підборів

Лос-Анджелес Кліпперс удома не встояли під натиском Сан-Антоніо, до складу якого після п'яти підряд пропущених матчів повернувся Ману Жінобілі. Лише за 3:10 до кінця матчу Сперс змогли відірватися на 8 очок і не турбуватися з приводу результату зустрічі. У господарів варто відзначити повернення форварда Тіма Томаса, місце якого в стартовій п'ятірці зайняв новачок Ел Торнтон.

Гості задіювали в старті Роберта Оррі, перемістивши Тіма Данкана на позицію центрового, де той із змінним успіхом діяв проти грізного цього сезону Кріса Камана. Сан-Антоніо реалізували лише 3 кидки з 18 через дуги, але навіть з таким поганим показником (снайпер Майкл Фінлі вмудрився змастити 6 триочкових) отримали упевнену перемогу.

Міннесота - Даллас - 78:101 (16:31, 19:27, 23:25, 20:18)

М: Маккентс - 21. Джефферсон - 16+11 підборів. Яріч - 14

Д: Новицькі - 30, Ховард - 22+8 підборів. Тері - 14

Відсутність через травми Джері Стекхауза і Еріка Дампьєра не перешкодила Далласу розгромити на виїзді Міннесоту.

Мемфіс - Майамі - 101:94 (28:22, 15:24, 27:20, 31:28)

Мем: Газоль - 28+13 підборів. М.Міллер - 25+8 підборів. Гей - 22

Май: Девіс - 24.Уейд - 18+9 підборів. Куїнн - 17

Мемфіс отримав вольову домашню перемогу над Майамі. У гостей після травм відновилися Дуейн Уейд і Джейсон Уїльямс, кращий матч у нинішньому сезоні провів Рікки Девіс, але цього виявилося недостатньо. Грізліс домінували під щитом і змогли компенсувати свої промахи через дуги (лише 23%).

За дві хвилини до фінального свистка рахунок на табло був рівним 92:92, але потім По Газоль вивів господарів уперед, а Уейд у відповідь змазав обидва штрафні кидки, що деморалізувало підопічних Пета Райлі, і вони програли з рахунком 7:2.

Шарлотт - Мілуоки - 89:93 (15:22, 32:24, 23:20, 19:27)

Ш: Уоллес - 25. Річардсон - 21. Фелтон - 13+10 передач

М: Белл - 27. Богут - 25+8 підборів. Мо Уїльямс - 17

Шарлотт упустила лідерство в домашньому поєдинку проти Мілуоки і поступилася своєму прямому конкуренту на Сході, залишившись із 11 перемогами проти тепер уже 13 у суперника. У третій чверті господарям удався ривок 12:1, і вони вели 8 очок у завершальній чверті, але провалили кінцівку,  де вирішальне слово було за Чарлі Белл і Ендрю Богут.

Лейкерс - Індіана - 112:96 (33:23, 22:30, 35:19, 22:24)

Л: Брайант - 26. Байнам - 23+13 підборів. Фішер - 22

І: Данліві - 17. Грейнджер - 14. Дж.О'Ніл - 13

Лос-Анджелес Лейкерс не мали складнощів проти слабкого захисту Індіани, поступившись лише в дебюті матчу. Невдало почав зустріч Кобе Брайант, забивши лише 2 кидки з перших 12, але потім виправив свій приціл і набрав у результаті 26 очок. Матч пройшов у високому темпі - суперники зробили на двох 41 втрату, проте подарували глядачам видовищний баскетбол.