Кубок УЛЄБ: БК Київ оформив вихід із групи

9 січня 2008, 01:18
0
6

Артур Дроздов виправдав очікування Сьогодні баскетбольний клуб Київ остаточно вирішив питання про вихід із групи Н Кубку УЛЄБ - вовки на виїзді обіграли французький По-Ортез.

Напередодні поєдинку наставник французів Лоран Мопсюс утішно відзивався про київський клуб, заявивши, що команда Томо Махорича не загубилася б і в Євролізі. Французькі ЗМІ також роздали киянам немало авансів, а одне з видань навіть вийшло під заголовком Протистояти галактиці Дроздова.

Вовки почали матч у складі: Джетер, Фейсон, Дроздов, Маравич, Кравцов.

По-Ортез відразу продемонстрував дуже активний захист, змусивши киян зробити втрату, а потім – атакувати з незручної позиції під кінець часу, відведеного на атаку. Вовки запропонований темп витримали - Дроздов і Кравцов спочатку вбили ефектні данки, а потім поставили опонентам не менш красиві блок-шоти – 6:6.

Але По-Ортез добре розтягував захист киян – 15:10 на користь господарів.

У вовків був помітний Дроздов, що упевнено атакував з позиції переднього центру. Завершив же чверть точний триочковий у виконанні Стека – 16:19 і на першу перерву українці йдуть з дефіцитом у три пункти.

У другій чверті на повну потужність спрацював захист команди Томо Махорича, а після точного триочкового у виконанні Маркоїшвілі БК Київ вийшов у лідери – 20:19, після чого Джекс блокував кидок Менді, а Дроздов втік у відрив – 22:19.

На велику перерву команди пішли за рахунку 40:28.

На початку другої половини зустрічі декілька рішень ухвалили арбітри. Перевага БК Київ скоротилося до дев'яти очок – 44:35 і українці узяли тайм-аут.

Завдяки прекрасним діям  Антоніо Грейвса По-Ортез скоротив розрив до двох пунктів – 46:48.

Завершальну десятихвилинку українці починали з перевагою лише в три пункти – 52:49, але в потрібний момент активізувався Стек, який записав на свій особистий рахунок два очки, а після – просто-таки Антуана Робінсона – 56:51.

Киянам удалося збити ритм По-Ортеза і перевести гру в спокійніше русло. Зусиллями Джетера і Фейсона - 62:53 на користь вовків.

Намагаючись врятувати ситуацію, господарі застосовують пресинг, але успіху це не приносить. На останній хвилині зустрічі кияни розіграли комбінаційний напад, двічі поспіль начисто виводячи на кидок з периметра Маркоїшвілі. Ману обидва рази був точний – 72:61. Підсумок: перемога вовків 73:63 і вихід із групи H Кубку УЛЄБ.

По-Ортез - БК Київ - 63:73 (19:16; 9:24; 21:12; 14:21)