NBA: Королівська несподіванка

9 січня 2008, 11:22
0
2

Черговий ігровий день в NBA приніс купу несподіванок. Головна - перемога Сакраменто Кінґз над одним з лідерів Сходу Орландо Меджик.

Сакраменто - Орландо - 104:100 (26:18, 27:20, 25:24, 26:38)

С: Б. Міллер - 20. Селмонз - 21. Удріх - 17

О: Говард - 29 + 14 підборів. Льюїс - 22. Туркоґлу - 14

Наставник господарів Сем Вінсент визнав, що цей матч був для його команди найуспішнішим у сезоні.

Орландо сенсаційно поступилося на виїзді Сакраменто: ослаблені травмами своїх лідерів господарі зробили приємний сюрприз своїм уболівальникам. Чудово зігравши в нападі, команда реалізувала 50% кидків із гри.

Меджик мали 19 втрат, але ледь не відіграли 16-очкове відставання, яке було в них з перед останньою чвертю. За 7:40 до кінця Кінґз довели розрив до 19 очок після триочкового влучення новачка-центрового Спенсера Хоса й уже були готові святкувати перемогу.

Але гості не здалися і за 17 секунд до фінальної сирени екс-гравець Кінґз Гедо Туркоґлу через дугу скоротив різницю до трьох очок. У відповідь Франсіско Гарсія реалізував один із двох штрафних, закріпивши тим самим успіх господарів 104:100.

Філадельфія - Мілуокі - 83:87 (17:26, 19:20, 22:18, 25:23)

Ф: Іґуодала - 21. Далемберт - 16 + 16 підборів. Міллер - 13 +9 передач

М: Вільямз - 21 + 9 передач. Белл - 21. Віллануева - 15 + 10 підборів

Баскетболісти Філадельфії були просто зобов'язані перемогти вдома Мілуокі після серії з трьох  виїзних поразок поспіль. Але цього не сталося. Бакс, втративши через травму свого лідера Майкла Редда, перешикували гру в нападі та зробили надійнішиим розіграш м'яча і командні взаємодії.

Пара Мо Вільямз-Чарлі Белл набрала 42 очка. А от у Сіксерз справи не заладилися з самого початку матчу - у присутності нечисленних глядачів господарі не змогли забити через дугу жодного разу, промазавши звідти 13 разів, і постійно програвали впродовж зустрічі.

В останній чверті Філадельфія двічі підбиралася до суперника на відстань одного точного потрапляння в кільце, але щоразу  Мілуокі відповідало своїм влучним кидком у відповідь - вирішальні два очки при рахунку 81:79 за 25 секунд до кінця набрав Ендрю Боґут, який забив м'яч у кільце після промаху Чарлі Віллануеви.

Шарлотт - Нью-Джерсі - 115:99 (31:23, 28:22, 27:29, 29:25)

Ш: Річардсон - 25 очок. Воллас - 21 + 11 підборів. Фелтон - 17. Окафор - 17. Мохаммед - 17

Н: Джефферсон - 25. Картер - 17. Начбар - 14, Кідд - 13 + 12 передач + 11 підборів (усе в захисті) + 1 блок-шот

Третій підряд тріпл-дабл Джейсона Кідда не допоміг його команді продовжити переможну серію. Шарлотт виявилася сильнішою вдома, реалізувавши 59% кидків із гри. Уже за підсумками першої половини перевага Бобкетс склала 14 очок, хоча впродовж другої чверті була ще більшою - 21 очко.

Юта - Індіана - 111:89 (40:19, 27:31, 23:16, 21:23)

Ю: Бузер - 22 очки. Гарпрінґ - 16. Корвер - 12

І: Ґрейнджер - 17. Тінслі - 13. Данліві - 12

Юта на рідному майданчику навіть без допомоги травмованого Андрія Кириленка легко побила Індіану. Перевага господарів впродовж зустрічі досягала 32 очок, і ніхто не сумнівався в їхньому успіху - настільки непевно виглядав суперник.

Пейсерз припустилися 25 втрат і зазнали вже 20 поразок у нинішньому сезоні.

Мемфіс - Лейкерз - 101:117 (23:39, 24:22, 24:26, 30:30)

М: Міллер - 19 очок + 8 підборів. Газоль - 18 + 12 підборів. Гей - 15. Воррік - 15

Л: Фішер - 26 + 4 передачі. Брайант (40 хвилин) - 25 (8 з 22 із гри) + 6 передач + 5 перехоплень + 3 підбори. Фармар - 13, Байнум - 12 + 9 підборів, Одом - 10 + 15 підборів + 6 передач, Волтон - 10, Аріза - 9 + 5 підборів + 3 перехоплення.

Блискучої перемоги домоглись і Лос-Анджелес Лейкерз - гравці під орудою Філа Джексона в гостях розбили Мемфіс. Грізліз зробили неприпустимо багато втрат, що призвело до пропущених у швидких відривах 34 очкам.

Найкращим гравцем зустрічі став ветеран Дерек Фішер, який набрав 26 очок (10 з 11 із гри, з яких 5 триочкових).

Клівленд - Сіетл - 95:79 (24:15, 21:18, 29:23, 21:23)

К: Джеймс - 22 + 8 підборів. Гібсон - 17. Варежао - 14 + 9 підборів

С: Дюрант - 24. Щерб'як - 15 + 8 підборів

Лише 79 очок вдалося набрати реактивним Суперсонікс на виїзді з Клівлендом - гості, які грали без травмованих  розігрувача Люка Ріднура й потужного форварда Кріса Вілкокса, зазнали впродовж четвертої чверті ще однієї дуже відчутної втрати - ушкодив голеностоп Кевін Дюрант, який невдало приземлився на ногу Девіна Брауна.

Сіетл мав 23 втрати і трохи більше 40%  вдалих кидків із гри - з такими показниками боротися з дійсним чемпіоном Східної конференції було неможливо.

Вашинґтон - Х'юстон - 84:92 (24:31, 19:21, 20:22, 21:18)

В: Джеймісон - 14 + 8 підборів, Гейвуд - 13 + 6 підборів, Янґ - 13, Батлер - 12 + 7 підборів + 4 передачі, Стівенсон - 12, Мейсон - 12

Х: Гед - 24, Мін -21 + 9 підборів + 4 передачі + 4 блок-шоти, Олстон - 15 + 10 передач + 7 підборів, Беттьє - 9 + 6 підборів + 3 блок-шоти

У складі Вашинґтона не знайшлося гравця, здатного зупинити Яо Міна: китайський центровий Х'юстона зробив вагомий внесок у перемогу своєї команди в гостях (21 очко й 9 підборів).

Рокетс домінували в трисекундній зоні, набравши там 42 очка. Щоправда, техасці зазнали 21 втрати, що й дозволило Візардз триматися близько до суперника в першій половині. Але в третій чверті гості наростили свою перевагу до двозначної цифри, що змусило господарів в останній дванадцятихвилинці викинути білий прапор і зіграти другим складом.

Чикаґо - Нью-Йорк - 100:105 (27:24, 25:29, 36:25, 12:27)

Ч: Сміт - 22 + 12 підборів. Гордон - 21. Хайнріх - 20 + 9 підборів

Н: Каррі - 29 + 8 підборів. Кроуфорд - 24. Марбері - 18

Нью-Йорк зміг здолати в гостях Чикаґо, вигравши останній відрізок з різницею в 16 очок. Важливу роль у фінальному ривку Нікс 14:2 зіграв Стефан Марбері, який забив два триочкових, у тому числі й переможний (за 11 секунд до кінця).

Міннесота - Майамі - 101:91 (29:18, 30:29, 23:24, 19:20)

Мін: Маккантс - 27 + 8 підборів. Джефферсон - 18 + 10 підборів. Яріч - 17 + 8 передач

Май: Вейд - 25. Гаслем - 15. Кук - 15

Майамі програло восьму гру поспіль і схоже простилося з шансами на плей-офф. Поки Шакіл О'Ніл загоював свою травму, його партнери були безсилі проти найгіршої команди Асоціації - Міннесоти.

Тімбервулвз панували під кільцем і вже в першій чверті накидали собі двозначну цифру. Свою перевагу вони змогли зберегти впродовж усього матчу.