Київський Сокіл летить униз

10 січня 2008, 10:19
0
8

У повторному виїзному двобої проти Титана київський Сокіл програв команді з Кліна в матчі вищої ліги хокейного чемпіонату Росії, спустившись на сьомий рядок турнірної таблиці.

Як тільки хокеїсти однієї команди забивали, їхні суперники забивали їм у відповідь. У першому періоді рахунок відкрили господарі льодового майданчика. Натомість у другому періоді  Сокіл наздогнав росіян завдяки чудовій грі Олександра Матвійчука. Потім Титан знову зміг вирватися вперед, однак Матвійчук все-таки зрівняв рахунок у матчі.

Киян вивів уперед Юрій Лясковський. Але після його шайби були ще два голи в воротах киян. У підсумку київський Сокіл поступився Титану з рахунком 3:4.

Двічі за цей матч київські хокеїсти пропустили, хоча й були в більшості.